Piłkarskie maluszki w kolejnych miastach

Autor: Redakcja
Data dodania: 19 września 2011
Kategoria:
socatots.004

socatots.004

Socatots we wrześniu uruchomiły cztery nowe oddziały. Za dwa lata sieć chce być obecna na terenie wszystkich obecnych i byłych województw.

Zajęcia ogólnorozwojowe inspirowane piłką nożną dla dzieci od szóstego miesiąca życia, prowadzone przy wykorzystaniu brytyjskiej licencji spotykają się z coraz większym zainteresowaniem tak franczyzobiorców, jak i klientów.

- Ograniczyliśmy ilość punktów własnych do jednego, działającego przy centrali w Szczecinie. Pozostałe jednostki własne przekazaliśmy franczyzobiorcom. Pozyskaliśmy też do współpracy osoby, które uruchomiły zupełnie nowe jednostki. Od września wystartowały oddziały w Starogardzie Gdańskim, Olsztynie, Elblągu i Gorzowie Wielkopolskim – wylicza Aleksander Adamski, specjalista ds. rozwoju w Socatots Polska.

Franczyzobiorcy nie powinni się jednak nastawiać na błyskawiczne zyski, taka forma zajęć wymaga czasu, by zdobyć odpowiednią bazę klientów.

- Działalność Socatots może zacząć przynosić zysk operacyjny już w pierwszym roku działalności, natomiast dobrze prowadzony oddział potrafi dać zwrot z inwestycji już w drugim roku obrotowym. Praca z dziećmi i ich rodzicami wymaga odpowiedniego nastawienia i zdobycia zaufania swoich klientów. Należy przede wszystkim dążyć do robienia dobrych, wartościowych zajęć, dobre wyniki finansowe będą wówczas pochodną dobrej pracy – wyjaśnia Aleksander Adamski.

Na koszty inwestycji wstępnej składa się przede wszystkim zakup licencji - od ok. 10 tys. zł dla mniejszych miejscowości (ok. 50 tys. mieszkańców) do kilkudziesięciu tysięcy zł dla największych miast. Same zajęcia odbywają sie zazwyczaj w wynajmowanych na godziny salach.

Obecnie Socatots ma jeden oddział własny i 10 licencyjnych. Plan na najbliższe dwa lata to obecność sieci we wszystkich byłych i obecnych miastach wojewódzkich, czyli co najmniej 49 oddziałów. Nowe jednostki mają wystartować już na przełomie tego i przyszłego roku.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 11 sierpnia 2022
Ponad połowa Polaków akceptuje pracę na czarno
Data dodania: 10 sierpnia 2022
Sieć Duży Ben ma już 250 sklepów
Data dodania: 9 sierpnia 2022
Franczyza czy własny biznes?
Data dodania: 8 sierpnia 2022
Franczyza na niepewne czasy

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram