Piłkarskie maluszki rosną w szybkim tempie

Autor: Redakcja
Data dodania: 12 września 2016
Kategoria:
Foto: Socatots - Piłkarskie Maluszki
Socatots - Piłkarskie Maluszki ma obecnie 21 franczyzobiorców.

Franczyzowa sieć szkółek oferująca zajęcia ogólnorozwojowe dla dziewczynek i chłopców wykorzystująca w swojej metodzie elementy piłki nożnej zwiększa zasięg otwierając oddziały w kolejnych miastach.

Franczyzowy koncept Socatots - Piłkarskie Maluszki jest znany w blisko 60 krajach. W  Polsce jest działa od 2009 roku i ma obecnie 21 franczyzobiorców, którzy prowadzą swoje oddziały w 54 miastach.

W Socatots dzieci rozwijają koordynację ruchową, ćwiczą równowagę, uczą się części ciała, cyfr i kolorów. Dzięki współpracy w grupie rówieśniczej oraz z rodzicami i trenerem, rozwijają się również społecznie, budują swoją pozytywną samoocenę i uczą się odnajdywania w nowych środowiskach.

Popyt na nasze zajęcia rośnie. Cały czas idziemy ścieżką wzrostu. Na rynku zajęć dla dzieci wyróżnia nas to, że w Polsce nie ma drugiej szkółki oferującej tak dobrze przygotowany program dla dzieci w wieku poniżej 5 lat. Nasze zajęcia są dokładnie przygotowane z myślą o możliwościach i potrzebach najmłodszych. Stanowią doskonałą formę zabawy. Dzięki temu, iż przemycamy na zajęciach ćwiczenia będące dla dzieci małym wyzwaniem, zapewniamy również szeroko pojęte możliwości rozwoju zarówno fizycznego, jak i społecznego. Do tej pory nie stwierdziliśmy, aby konkurencja przygotowała program choćby zbliżony do naszego. A już na pewno nie na ogólnopolską skalę – mówi nam Aleksander Adamski z Socatots - Piłkarskie Maluszki.

Oferta franczyzowa Socatots skierowana jest do obecnych i przyszłych przedsiębiorców, którzy oprócz kreowania zysków wierzą w wartość rozwoju dzieci. Z doświadczenia firmy wynika, że zarówno osoba posiadająca salę treningową fitness lub do aerobiku, ambitna pani manager, która nie chce wrócić do korporacji po urlopie wychowawczym, jak i osoba prowadząca przedszkole może być odnoszącym sukcesy partnerem biznesowym Socatots.

Franczyzobiorcy inwestują w gotowy program edukacyjny, który odniósł sukces na rynku. Otrzymują dostęp do wypracowanych strategii biznesowej i pełne wsparcie franczyzodawcy.

Więcej szczegółów na temat współpracy z Socatots - Piłkarskie Maluszki znajdziecie w naszej bazie systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram