PIH powraca do pomysłu agrohoteli

Autor: Redakcja
Data dodania: 25 listopada 2013
Kategoria:

Foto: sxc.huAGRO Hotel Łan - tak ma się nazywać nowa sieć hoteli pod egidą Polskiej Izby Hotelarstwa. Izba wygrała przetarg na jej realizację, organizowany przez Ministerstwo Rolnictwa.

Wygrany przetarg wiąże się również z dotacją z UE, dzięki której ma powstać sieć hoteli działających na terenach wiejskich. Izba rozpoczyna cykl konferencji i szkoleń dla potencjalnych inwestorów.

Podczas nich mają być poruszane wszelkie kwestie związane z koncepcją agrohoteli (architektura, sprawy budowane, aranżacja, funkcjonalność i użyteczność, ekologia etc.).

Miejsca i terminy szkoleń:

Kielce 27-28.11.2013

Kraków 28-29.11.2013

Poznań 2-3.12.2013

Wrocław 3-4.12.2013

Olsztyn 5-6.12.2013

Włocławek 9-10.12.2013

Białystok 12-13.12.2013

Lublin 17-18.12.2013

Warszawa 20-21.12.2013

Zapisy pod adresem pih@hotel.pl i nr. tel. 22 659 68 89.

 

KB

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram