Pierwszy wolnostojący Sphinx ruszył we Wrocławiu

Autor: Redakcja
Data dodania: 13 stycznia 2014
Kategoria:

Nowy Sphinx we Wrocławiu

Do sieci Sphinx, zarządzanej przez spółkę Sfinks Polska, dołączyła pierwsza w Polsce wolnostojąca restauracja. Lokal położony jest przy centrum handlowym Futura Park Wrocław. Nowy Sphinx jest restauracją własną spółki, działającą w modelu operatorskim.

To już piąty lokal we Wrocławiu otwarty pod szyldem tej marki. Nowy wrocławski Sphinx mieści się na dwóch poziomach. Sala konsumpcyjna na parterze zajmuje powierzchnię 280 metrów kwadratowych, a na piętrze 100 metrów kwadratowych. Łącznie do dyspozycji gości przeznaczonych jest blisko 130 miejsc siedzących. W lokalu znajdują się dwie specjalne loże stylizowane na beczki, stanowiące charakterystyczny element nowych restauracji Sphinx. Z kolei na najmłodszych gości czeka na piętrze kącik dla dzieci. Ponadto w planach na wiosnę jest uruchomienie ogródka.

- Nowa restauracja Sphinx we Wrocławiu to lokal dla nas wyjątkowy, bowiem jest to pierwsza wolnostojąca restauracja w Polsce działająca pod szyldem naszej marki. Z pewnością będziemy się uważnie przyglądać i oceniać jak funkcjonuje tego typu lokal i jak jest postrzegany przez naszych gości. Jesteśmy zadowoleni, że restauracja została otwarta na terenie nowoczesnego centrum handlowego Futura Park, zwłaszcza teraz w okresie przedświątecznych zakupów. Spodziewamy się, że wiele osób zmęczonych poszukiwaniami prezentów z chęcią odwiedzi nasz nowy lokal, by chwilę odpocząć i spróbować dań znajdujących się w naszej ofercie - mówi Mariola Krawiec-Rzeszotek, wiceprezes Sfinks Polska.

Wolnostojąca restauracja Sphinx przy centrum handlowym Futura Park we Wrocławiu będzie otwarta od niedzieli do czwartku w godzinach 11:00-22:00 oraz w piątki i soboty od 11:00 do 23:00.

Sfinks Polska zarządza 108 restauracjami na terenie Polski, w tym siecią 92 restauracji Sphinx (segment casual dining), 10 restauracjami Chłopskie Jadło (segment premium) i 6 restauracjami WOOK (segment casual dining). Pod względem wielkości sprzedaży oraz liczby restauracji, Sphinx jest największą w Polsce siecią typu casual dining. Sfinks Polska jest jednocześnie trzecią pod względem przychodów firmą gastronomiczną w Polsce.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram