Pierwszy sklep GRENE na Śląsku 

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Grene

Początek 2015 roku zapisuje się w historii GRENE jako moment, w którym sieć sklepów rolniczo-technicznych zawitała do województwa śląskiego. Franczyzowy sklep w Czechowicach-Dziedzicach to pierwsza, choć z pewnością nie ostatnia placówka GRENE w tej części kraju, przez wielu kojarzonej bardziej z górnictwem niż rolnictwem. 

Wyzwanie bycia pionierem sieci GRENE w województwie śląskim podjął Paweł Mikołajczyk. Swoją przygodę z systemami franczyzowymi rozpoczął już wcześniej w branży spożywczej. Pozytywne doświadczenia we współpracy z innym franczyzodawcą sprawiły, że łatwiej było mu podjąć decyzję o dołączeniu do sieci GRENE zwłaszcza, że rolnictwo jest mu nieobce.

Sklep technicznego zaopatrzenia rolnictwa zamierza prowadzić osobiście. Ponieważ rodzina jest tym, co na Śląsku stanowi wartość najwyższą, również i w biznesie Paweł Mikołajczyk może liczyć na jej wsparcie. Każdy z członków rodziny ma swój mały wkład w budowę nowego sklepu, co zresztą widać było w trakcie jego tworzenia.

Czechowice-Dziedzice to 122 placówka GRENE. Nie zabrakło w nim znanych już klientom części do maszyn i ciągników rolniczych, akumulatorów, ogumienia, sznurka, siatki do pras, folii do sianokiszonek, artykułów warsztatowych, ogrodowych, odzieży roboczej i zabawek. Sklep oferuje ponadto produkty firm Domax, Wkręt-Met, Karcher czy Bosch.

INK

Szczegółowe informacje o sieci GRENE znajdują się w dziale prezentacja systemu.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram