Pierwszy sklep franczyzowy Stokrotki w formacie market 

Autor: Redakcja
Kategoria:
Pierwszy sklep franczyzowy Stokrotki w formacie market; Foto: Stokrotka

Sieć sklepów spożywczych Stokrotka otwiera pierwszą placówkę franczyzową w formacie market. Dotychczas franczyza była dostępna jedynie w formacie supermarket. Inwestycja została zlokalizowana w Zamościu.

W kwietniu br. Stokrotka wyszła na rynek z ofertą współpracy w ramach partnerskiego systemu franczyzowego. Dotychczas franczyza funkcjonowała w formacie supermarket, obecnie Stokrotka otwiera się także na mniejszy format o powierzchni sklepu 200-400 m².

Nowy format zapewniać będzie pełne codzienne zakupy dla każdego klienta, w tym wyczerpującą ofertę produktów świeżych w wygodnej, samoobsługowej formule. Poprzez swój kompaktowy format market będzie jeszcze bliżej klienta, także dzięki swoim lokalizacjom - zarówno w osiedlach większych miast, jak i miejscowościach gminnych.

Oferta franczyzowa Stokrotki cieszy się dużym zainteresowaniem na polskim rynku, czego dowodem są planowane w niedługim czasie kolejne otwarcia sklepów pod znanym brandem.

Spółka Stokrotka stanowi część detaliczną Grupy Kapitałowej Emperia, której koordynatorem jest Emperia Holding S.A. notowana od 2002 roku na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Zainteresowanych współpracą z siecią sklepów Stokrotka zapraszamy do naszej bazy systemów franczyzowych.

INK

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram