Pierwszy sklep Drogerie Jawa w Legionowie

Autor: Redakcja
Data dodania: 26 września 2014
Kategoria:
Pierwszy sklep Drogerie Jawa w Legionowie; Foto: Drogerie Jawa

Pierwszy sklep Drogerie Jawa w Legionowie; Foto: Drogerie Jawa

Od dziś oferta sieci sklepów Drogerie Jawa jest dostępna dla mieszkańców podwarszawskiego Legionowa. Jest to pierwsza placówka działająca pod znanym logiem w tej miejscowości. 

26 września w DH MAXIM została otwarta Drogeria Jawa. To pierwsza placówka sygnowana logotypem tej sieci drogeryjnej w Legionowie. Na blisko 130 m² na klientów czekają produkty z zakresu higieny i pielęgnacji ciała, perfumy, kosmetyki do pielęgnacji ciała i makijażu oraz szeroki wybór środków czystości - wszystko to, co niezbędne dla duszy, ciała i domu.

W sieci drogerii Jawa działa już ponad 220 sklepów. Do końca roku ma być ich aż 400. Szybkie tempo rozwoju sieci i zainteresowanie franczyzobiorców wskazują, że ten cel zostanie osiągnięty bez problemów.

Za siecią drogerii stoi potężny partner - firma Komplex-Torus. To dystrybutor artykułów chemicznych, higienicznych i kosmetycznych. Dysponuje pięcioma magazynami przeładunkowymi (w Płocku, Łomży, Zduńskiej Woli, Siedlcach i Olsztynie), centralny magazyn w Warszawie ma 7 000 . Komplex-Torus obsługuje 2400 klientów, w tym 300 drogerii, dostarczając im produkty z gamy 11 000 pozycji. Roczne przychody ze sprzedaży to 140 mln zł. Komplex-Torus zaopatruje m.in. sieci Alma, Piotr i Paweł, drogerie Hebe, sklepy Topaz i Marc Pol.

- Nasza firma istnieje już od 24 lat, ma mocną pozycję na rynku i wielu odbiorców. Zaopatrujemy wszystkich, którzy chcą od nas kupować - mówił nam Wojciech Radliński, prezes Komplex-Torus.

Zainteresowanych współpracą z siecią Drogerie Jawa zapraszamy do naszej bazy systemów franczyzowych.

INK

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram