Pierwszy salon QUIOSQUE w Kielcach

Autor: Redakcja
Data dodania: 23 kwietnia 2015
Kategoria:
Foto: QUIOSQUE

Foto: QUIOSQUE

Marka QUIOSQUE po raz pierwszy zagościła w województwie świętokrzyskim. Franczyzowy salon został otwarty w Kielcach, w Centrum Handlowym  Korona. To już 112 salon tej marki w Polsce. 

Salon w Kielcach to kolejny po Legionowie, otwarty w tym roku franczyzowy sklep tej marki.

- Do tej pory marka QUIOSQUE była nieobecna w województwie Świętokrzyskim. Bardzo się cieszymy, że udało nam się to zmienić i  doprowadzić do otwarcia nowego salonu właśnie w Kielcach. Jest to duże, dynamiczne miasto z ogromnym potencjałem. Wierzymy, że Kielce to idealne miejsce na otwarcie pierwszego salonu w tym regionie. Liczymy także, że nowootwarty salon zachęci do wizyt mieszkanki całego województwa - mówi Aleksandra Posiadła, manager ds. ekspansji QUIOSQUE.

Do końca 2015 roku, QUIOSQUE planuje otwarcie co najmniej dziesięciu kolejnych. Aby zostać franczyzobiorcą marki należy posiadać lokal nie mniejszy niż 100 m² i nie większy niż 170 m², w mieście powyżej 50 tys. mieszkańców oraz kapitał początkowy wynoszący około 2,5 tys. zł na 1 m² netto.

Oferta marki QUIOSQUE jest skierowana do kobiet powyżej trzydziestego roku życia, które chcą czuć się elegancko i swobodnie, niezależnie od okazji. Marka stawia szczególny nacisk na dobrą jakość materiałów oraz wygodę a jej kolekcje to połączenie klasycznych wzorów z nowoczesnymi trendami.

QUIOSQUE istnieje na polskim rynku od ponad 20 lat. Swoją ofertę buduje w oparciu o stylowe i eleganckie kolekcje szyte z najwyższej jakości materiałów. Pod szyldem tej marki działa ponad sto sklepów w całej Polsce zlokalizowanych w centrach handlowych oraz przy głównych ulicach dużych miast.

INK

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram