Pierwszy Polak w centrali McDonald’s

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Piotr Jucha, McDonald's
Pierwszy Polak w centrali McDonald’s

Manager z Polski został członkiem globalnego zespołu zarządzającego franczyzową siecią restauracji McDonald’s. 

Piotr Jucha objął jedno z kluczowych stanowisk w światowej centrali McDonald's w Oak Brook pod Chicago. To pierwszy Polak, który w międzynarodowych strukturach McDonald's zaszedł tak daleko. Jucha jest absolwentem Energetyki Jądrowej na Politechnice Śląskiej. Ma również dyplom MBA University of Calgary.

Jako Senior Vice President - Global Restaurant Development & Restaurant Solutions Group będzie odpowiadać za szerokie spektrum zagadnień związanych z restauracjami sieci - od innowacji w ich funkcjonowaniu i wystroju, przez standardy operacyjne i sprzętowe, po strategię i analitykę dotyczącą nieruchomości.

Piotr Jucha dołączył do McDonald's w 1992 r. jako manager-praktykant w jednej z restauracji na Śląsku. Przez ponad 25 lat swojej kariery pełnił w McDonald's różne role w kraju i zagranicą.

W latach 2005 - 2012 Piotr Jucha sprawował funkcję dyrektora generalnego McDonald's Polska. Pod jego zarządem firma weszła na ścieżkę dynamicznego rozwoju. Z sukcesem przeprowadzono kompleksowy program modernizacji lokali sieci. Zainicjowano i rozwinięto projekt kawiarni McCafé. Wprowadzono również innowacje produktowe, takie jak linia McWrapów. Obecnie polskie restauracje sieci są jednymi z najnowocześniejszych w globalnej sieci McDonald's.

Wśród ponad 100 krajów, gdzie marka jest obecna, Polska jest jednym z kilkunastu wiodących pod względem wyników, nowoczesnych rozwiązań i perspektyw dalszego rozwoju.

Informacja na temat oferty franczyzy McDonald’s znajduje się w naszej bazie systemów sieciowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram