Pierwszy Meat&Fit w Elblągu

Autor: Redakcja
Data dodania: 4 listopada 2014
Kategoria:
Pierwszy Meat&Fit w Elblągu

Pierwszy punkt gastronomiczny nowopowstałej sieci Meat&Fit został otwarty w miniony piątek w centrum Elbląga. – Początki punktu zdecydowanie możemy zaliczyć do udanych, gdyż pierwszego dnia ostatnich klientów obsłużyliśmy tuż przed czwartą nad ranem – mówi Łukasz Błażejewski, manager ds. franczyzy 7th Street i Meat&Fit. 

Jak ocenia Łukasz Błażejewski, oferta powinna trafić w gusta elblążan, gdyż daje do wyboru zarówno bardzo lekkie pod względem kaloryczności pełnowartościowe sałatki, jak i znane już dobrze z sieci 7 Street burgery z wysokiej klasy wołowiny oraz ręcznie panierowane kawałki kurczaków. Czas oczekiwania na zamówienie jest znacznie krótszy niż ma to miejsce w restauracji, gdyż od zamówienia do realizacji występuje znacznie mniej procesów pośrednich. Dodatkowo, fakt iż dania są przygotowywane na oczach klienta, zdecydowanie zmniejsza poczucie upływu czasu w świadomości klienta.

Jeszcze w tym roku mamy w planach uruchomienie kolejnego stacjonarnego punktu, a także możemy już mówić o zamówieniach na 3 mobilne punkty gastronomiczne w formie przyczep, które będą funkcjonowały w sezonie letnim 2015 – kontynuuje Łukasz Błażejewski.  

Przedsiębiorcy zainteresowani otwarciem stacjonarnego punku gastronomicznego Meat&Fit muszą liczyć się z inwestycją około 60 tys. zł netto, natomiast osoby zdecydowane na mobilny punkt gastronomiczny w postaci przyczepy lub food trucka muszą być przygotowywani na wydatek około 98 tys. zł netto za gotowy do pracy mobilny punkt.

7th Street – Bar & Grill to sieć restauracji serwujących dania kuchni amerykańskiej budowana na zasadach franczyzy. 7th Street, przy współpracy ze swoimi partnerami, zapewnia franczyzobiorcom nieodpłatnie część wyposażenia m.in. część urządzeń kuchennych, zamrażalki, lodówki, ogródek letni, materiały reklamowe oraz odzież roboczą. 

Zainteresowanych ofertą współpracy franczyzowej z Meat&Fit, zapraszamy do bazy systemów sieciowych. 

INK 

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram