Pierwszy McDonald's w Pruszczu Gdańskim

Autor: Redakcja
Data dodania: 26 stycznia 2015
Kategoria:
McDonalds gorzej oceniany przez franczybiorców

W Pruszczu Gdańskim otwarto lokal McDonald's. Na sali jadalnej znajdują się 82 miejsca siedzące, a na zewnątrz 112. Dla kierowców samochodów osobowych został przygotowany duży parking oraz linia McDrive. Obsługę gości zapewnia 40 pracowników, w tym 8 menadżerów.

Goście będą mogli zamawiać produkty z oferty klasycznej, śniadaniowej oraz strefy McCafé, a także korzystać z linii McDrive.

Wystrój restauracji charakteryzuje się paletą żywych barw i wielkoformatowymi, nowoczesnymi grafikami. Goście mogą zjeść i odpocząć w wygodnych, tapicerowanych fotelach w sali jadalnej lub przy sprzyjającej pogodzie spędzić czas w ogródku.

W godzinach porannych w restauracji dostępne są produkty z oferty śniadaniowej bazujące na jajkach, produktach zbożowych i bekonie. W pozostałych godzinach obowiązuje dobrze znana oferta klasyczna. Goście mogą raczyć się specjałami z kącika kawiarnianego McCafé, w ofercie którego znajdują się najwyższej jakości kawy oraz szeroki wybór deserów.

Cieszymy się, że restauracja McDonald’s pojawia się na gastronomicznej mapie Pruszcza Gdańskiego. Bogate i różnorodne menu z pewnością trafi w gusta naszych gości. Przygotowaliśmy dla nich klimatyzowaną salę i restauracyjny ogródek. Na podróżujących czeka linia McDrive oraz wygodne parkingi. Myślę, że goście docenią także strefę McCafé, jaka znajduje się w lokalu – mówi Jerzy Miąsko, licencjobiorca McDonald’s. 

Obecnie w Polsce działa ponad 350 restauracji McDonald's. Sieć zatrudnia ponad 17 500 pracowników.

INK 

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram