Pierwszy Hilton Garden Inn w Warszawie

Autor: Redakcja
Data dodania: 13 listopada 2008
Kategoria:

Spółka e- hotel SA podpisała umowę franczyzową i rozpoczęła współpracę z marką Hilton Garden Inn.
Najbliższe plany dotyczą budowy hotelu w stolicy.

Nowo budowany obiekt przy ul. Sobieskiego będzie drugim, po Rzeszowie, hotelem marki Hilton Garden Inn, który powstanie w naszym kraju. Będzie to obiekt o standardzie czterech gwiazdek, ma dysponować 266 pokojami. Otwarcie hotelu jest planowane na 2009 rok.

Koszt inwestycji nie jest jeszcze znany. Generalnie średni koszt budowy hotelu marki Hilton Garden Inn waha się w granicach 100- 110 tys. euro na pokój. W Warszawie budynek już stoi, trzeba go jedynie przystosować do wymagań operatora - informuje Wojciech Popis, dyrektor operacyjny i wiceprezes zarządu e-hotel SA. Hotele budowane pod marką sieci Hilton Garden Inn są skierowane przede wszystkim do klienta biznesowo-konferencyjnego.

Hilton Garden Inn jest częścią Hilton Garden Corporation linny o globalnym zasięgu świadczącej usługi hotelowe i turystyczne. Obiekty są przystosowane dla osób podróżujących w celach turystycznych, jak również biznesowych. W Polsce w ramach grapy Hilton działa u stolicy Hilton Warsaw Hotel and Convention Centre. W planach są kolejne obiekty między innymi w Gdańsku. Krakowie, Lodzi oraz Rzeszowie.

"Jedna jaskółka wiosny nie czyni", jak mówi znane przysłowie. Mamy jednak nadzieję, że wkrótce za dobrym przykładem, co odwazniejszych sieci, kolejne rozpoczną inwestycje w naszym kraju i kibice, którzy przyjadą do nas na Euro 2012 nie będą zmuszeni nocować pod chmurką.

Redakcja, 13 listopada 2008 r.
Na podstawie: Świat Hoteli

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram