Pierwszy franczyzowy hotel ibis Styles w Polsce

Autor: Redakcja
Data dodania: 27 listopada 2012
Kategoria:
ibisstyle

Pod koniec października do sieci ibis mega brand dołączy ibis Styles Gdynia Reda jako pierwszy w Polsce hotel reprezentujący tą markę.

Marka powstała pod koniec roku 2007, aktualnie sieć hoteli ibis Styles obejmuje ponad 180 obiektów w 16 krajach świata. Hotele ibis Styles to obiekty średniej wielkości (oferujące do 150 pokoi w Europie oraz 200 w Azji). W Europie marka rozwija się głównie w oparciu o umowy franczyzy (95 proc. hoteli), podczas gdy w Azji i rejonie Pacyfiku na podstawie umów o zarządzanie.

Strategia rozwoju marki w Polsce zakłada zbudowanie minimum 10 obiektów do końca 2015 roku. Sieć będzie rozwijać się głównie poprzez franczyzę. Do grupy dołączą zarówno istniejące już obiekty, po odpowiedniej adaptacji do standardu marki, jak również nowo budowane.

Wprowadzenie nowej marki na rynek polski to dla Grupy Hotelowej Orbis i naszego partnera strategicznego Accor-u z jednej strony wielkie wzywanie, a z drugiej ogromna szansa na wypracowanie przewagi konkurencyjnej, którą zamierzamy wykorzystać. Ibis Styles to zupełnie nowa jakość i koncepcja wśród znanych, ustandaryzowanych na rynku hotelarskim marek z segmentu ekonomicznego. Ibis Styles zaskakuje, łamie konwenanse i stereotypy przez co z pewnością trafi w gusty sporej rzeszy gości spragnionych połączenia ekstrawagancji z niespotykanym dotąd w segmencie ekonomicznym pakietem all inclusive w cenie pobytu - powiedział David Henry, dyrektor ds. sprzedaży, marketingu, dystrybucji i Revenue w Orbis

Trzygwiazdkowy ibis Styles Gdynia Reda położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie międzynarodowej trasy E-6 Berlin - Szczecin - Gdańsk oraz trasy na Półwysep Helski. Do dyspozycji gości jest 86 komfortowych pokoi, o nowocześnie zaaranżowanych wnętrzach, łączących w sobie wygodę i elegancję.

Po otwarciu hotelu w Redzie, podpisana została kolejna umowa franczyzowa na trzygwiazdkowy hotel w Białymstoku w Galerii Jurowieckiej. Hotel zostanie otwarty i włączony do Grupy Orbis pod marką ibis Styles na przełomie 2014 i 2015 roku i będzie dysponował 130 nowocześnie urządzonymi pokojami. Ibis Styles w Białymstoku będzie mieć biznesowo-turystyczny profil, a dzięki międzynarodowej marce znajdzie się w globalnych systemach rezerwacji, dystrybucji i sprzedaży Grupy Accor i Orbis.

Sieć hoteli ibis Styles należy do programu lojalnościowego Grupy Accor – Le Club Accorhotels. Za każde wydane euro w hotelach ibis Styles członek programu otrzymuje jeden lub więcej punktów Le Club Accorhotels (w zależności od statusu swojego członkostwa). Punkty można wymieniać na kupony hotelowe do wykorzystania w hotelach Accor na całym świecie lub kupony partnerskie do wykorzystania u partnerów programu. Ponadto członkowie mają możliwość zamiany zdobytych punktów na mile lotnicze preferowanej linii lotniczej oraz dostęp do ekskluzywnych ofert przygotowanych wyłącznie dla nich.

Marta Rolka

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram