Pierwszy agent wziął biznes na warsztat

Autor: Redakcja
Data dodania: 23 stycznia 2011
Kategoria:
wash_master-1W Bydgoszczy ruszyła pierwsza agencyjna placówka sieci Service & Wash Master. Prowadzone są rozmowy z kolejnymi agentami, m.in. w Ząbkach k. Warszawy, Bielsku-Białej, Rybniku oraz w Lublinie.

Nowo otwarta placówka agencyjna sieci to efekt wdrażanego przez firmę systemu sieciowego. Jeszcze w tym roku Service & Wash Master planuje pójść o krok dalej i powierzyć swoje stacje franczyzobiorcom. Towarzystwo Inwestycyjne S.A.- właściciel marki Service & Wash Master  - chce, by w roku 2011 firma obejmowała 16 dużych obiektów wiodących oraz kilkanaście kolejnych punktów stowarzyszonych.

- Początek 2011 roku to dla nas okres wytężonych prac związanych ze zmianą systemu zarządzania. Pierwsza agencyjna placówka już rozpoczęła swoją działalność, a wkrótce planujemy kolejne. Docelowo w ciągu kilku najbliższych lat chcemy stworzyć największą w Polsce, zintegrowaną sieć stacji obsługi samochodów i usług autokosmetyki, zarządzaną w systemie franczyzowo-agencyjnym - mówi Jerzy Horszczaruk, Prezes Towarzystwa Inwestycyjnego S.A.

System agencyjny sieci Service & Wash Master skierowany jest zarówno do przedstawicieli rynku motoryzacyjnego, jak i menedżerów spoza branży. Sieć Service Master i Wash Master oferuje swoim potencjalnym partnerom działające, w pełni wyposażone stacje obsługi i myjnie samochodowe. Agenci będą mogli także skorzystać ze specjalistycznych szkoleń. Proponowany koncept agencyjny to alternatywa dla tych, którzy marzą o własnym biznesie, ale nie posiadają wystarczających nakładów finansowych na zbudowanie swojej firmy od podstaw.

- Zdecydowałem się na wspólpracę z Towarzystwem Inwestycyjnym i podjąłem się prowadzenia stacji Service i Wash Master w systemie agencyjnym, bo uważam, że jest to bardzo dobra oferta dla osób, które chcą działać w branży na własny rachunek, nie inwestując kolosalnych kwot w budowę i wyposażenie tego typu stacji. Zdaję sobie sprawę, że nie będzie to łatwe zadanie, raczej duże wyzwanie, ale jestem przekonany, że w perspektywie dwóch, trzech lat będzie można mówić o słuszności podjętej decyzji. Zresztą układ agencyjny zaproponowany przez Towarzystwo Inwestycyjne jest oparty na partnerstwie i współpracy, zapewnia wsparcie i pomoc w osiąganiu celów sprzedażowych. Wynik zależy głownie ode mnie i moich współpracowników, więc należy wykorzystać taką okazję biznesową. Jestem przekonany, że uda nam się razem osiągnąć sukces finansowy – powiedział Paweł Jaśkiewicz prowadzący w systemie agencyjnym, razem ze wspólnikiem Sławomirem Kufflem, stację Service & Wash Master w Bydgoszczy.

Stacje serwisowe i myjnie sieci Service & Wash Master istnieją na rynku od 2007 roku. Aktualnie w ramach sieci działa 8 obiektów własnych, których dotychczasowy rozwój umożliwia przekazanie ich w ręce agentów. Stacje zlokalizowane są w Bielsku-Białej, Bydgoszczy, Lublinie, Katowicach, Rybniku, Ząbkach (k. Warszawy) oraz w Zabrzu. Wszystkie stacje sąsiadują z obiektami Makro Cash & Carry i stacjami Lukoil.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram