Pierwsza placówka franczyzowa Personnel International już działa

Autor: Redakcja
Data dodania: 29 lipca 2012
Kategoria:
personnel-pierwszy-lokal

personnel-pierwszy-lokal

Pod koniec czerwca w Piotrkowie Trybunalskim otwarta została pierwsza franczyzowa placówka Doradztwa Personalnego i Agencji Pracy Tymczasowej Personnel International.

Przedmiotem jej działalności, tak jak i biur własnych, jest przede wszystkim szeroko pojęty leasing i outsourcing pracowniczy, również w modelu pracy tymczasowej. Dodatkową zaletą nowo powstałej w Piotrkowie Trybunalskim placówki, poza atrakcyjną ofertą usług, jest jej lokalizacja. Biuro znajduje się przy ulicy Słowackiego 34c, w sąsiedztwie dworca PKP i PKS. Placówka jest zatem łatwo dostępna dla osób poszukujących pracy, nie dysponujących własnym środkiem transportu.

Grupa Personnel International działa na polskim rynku od 2001 roku, specjalizując się w profesjonalnych rozwiązaniach HR, rekrutacji, oraz transgranicznym przepływie pracowników i usług. Spółki należące do grupy zatrudniają ponad 7000 pracowników kontraktowych, na terenie 9 krajów Unii Europejskiej i w Szwajcarii. Główne obszary działań: logistyka, transport (kierowcy i personel pomocniczy), budownictwo, zawody techniczne i produkcja, CSA i BPO (Obsługa telefoniczna), IT, medycyna i opieka oraz pracownicy innych branż zgodnie z potrzebami Klienta. Misją systemu placówek Doradztwa Personalnego i Agencji Pracy Tymczasowej Personnel International jest tworzenie nowych rozwiązań w zakresie elastycznego udostępniania klientom wykwalifikowanych pracowników, a dobrym pracownikom zabezpieczenie stabilnej pracy.

Przystępując do systemu franczyzowych placówek Doradztwa Personalnego i Agencji Pracy Tymczasowej Personnel International franczyzobiorca uzyskuje:

  • Kompleksowe przygotowanie do prowadzenia placówki (pakiet szkoleń wstępnych oraz szkolenia doskonalące)
  • Uczestnictwo w prowadzonych centralnie działaniach marketingowych oraz możliwość wsparcia lokalnych działań marketingowych franczyzobiorcy
  • Stały przepływ sprawdzonego know-how pozwalający na ciągłe zwiększanie efektywności działań
  • Opiekę prawną
  • Możliwość lokalnej obsługi projektów centralnych
  • Możliwość wyłączności terytorialnej

Dodatkowo prowadzeniu takiej działalności w dużym stopniu sprzyja sam rynek. Od kilku lat branża rejestruje dwucyfrową dynamikę wzrostów wartościowych jak i ilościowych. Polska jest bowiem nadal krajem, w którym korzystanie z usługi pracy tymczasowej, leasingu czy outsourcingu pracowniczego, w porównaniu do innych krajów EU, stanowi zdecydowanie mniejszy udział, co przekłada się na wciąż niewykorzystany potencjał i realne możliwości rozwoju tego rodzaju usług.

Jak informują przedstawiciele Personnel International, we Wrocławiu na koniec sierpnia tego roku planowane jest otwarcie kolejnej franczyzowej placówki Doradztwa Personalnego i Agencji Pracy Tymczasowej Personnel International. Według przyjętych założeń do końca roku 2012 sieć powinna liczyć 5 placówek franczyzowych. Rozmowy z potencjalnymi franczyzobiorcami trwają.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram