Pierwsza konferencja handlowa Drogerii Polskich na Mazowszu

Autor: Redakcja
Data dodania: 16 stycznia 2012
Kategoria:
drogerie-polskie

drogerie-polskie

Właściciele sklepów kosmetycznych i dostawcy spotkali się na początku stycznia na pierwszej konferencji sieci Drogerie Polskie na Mazowszu.

W centralnej Polsce sieć sklepów pod szyldem Drogerie Polska buduje firma dystrybucyjna Komplex-Torus, która w połowie ubiegłego roku uzyskała licencję master franczyzy na rozwijanie sieci na tym terenie. W ubiegłym roku przyłączyła do sieci 17 drogerii. Jak zapowiada Wojciech Radliński, prezes Komplex-Torus, do końca tego roku w sieci będzie działało już 150 sklepów.

Na styczniowej konferencji pojawili się zarówno właściciele drogerii, którzy już współpracują z siecią, jak i ci, którzy dopiero do takiej współpracy się przymierzają. Zarówno jedni jak i drudzy od franczyzodawcy oczekują przede wszystkim lepszych warunków dostaw oraz szeroko pojętej pomocy w prowadzeniu biznesu w związku z nasilającą się konkurencją w tym segmencie handlu oraz spadkiem rentowności sprzedaży.

Podczas konferencji Teresa Jonas, prezes i założycielka sieci Drogerie Polskie, a zarazem prezes firmy dystrybucyjnej Błysk z Jastrzębia-Zdroju opowiedziała o strategii działania sieci Drogerie Polskie, jej współpracy z dostawcami, założeniach marketingowych i planach na przyszłość. Zapowiedziała ona także, że wkrótce sieć podpisze umowę master franczyzy z kolejnym silnym dystrybutorem i obejmie swoim zasięgiem całą Polskę.

Aktualnie w sieci Drogerie Polskie działa ponad 170 drogerii, większość na południu kraju.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 11 sierpnia 2022
Ponad połowa Polaków akceptuje pracę na czarno
Data dodania: 10 sierpnia 2022
Sieć Duży Ben ma już 250 sklepów
Data dodania: 9 sierpnia 2022
Franczyza czy własny biznes?
Data dodania: 8 sierpnia 2022
Franczyza na niepewne czasy

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram