Pierwsza franczyzowa Abra

Autor: Redakcja
Data dodania: 16 czerwca 2011
Kategoria:

ABRA_sklep_front

Jedna z największych sieci meblarskich debiutuje w roli franczyzodawcy. W najbliższą sobotę rusza sklep w Oświęcimiu należący do partnera Abry.

Placówka będzie działać przy ul. Kolbego 10 – jednej z głównych ulic handlowych miasta, dedykowanej artykułom budowlanym oraz wyposażenia wnętrz. Powierzchnia lokalu wynosi 600 mkw.

- Zdecydowaliśmy się na podjęcie współpracy z firmą Abra S.A, ponieważ dzięki naszemu doświadczeniu w branży meblowej mogliśmy dobrze ocenić, jak duży potencjał ma sklep meblowy tej sieci w Oświęcimiu. Niewątpliwym plusem przyłączenia się do znanej sieci jest dostęp do oferty producentów na bardzo atrakcyjnych warunkach handlowych, a także szybka realizacja zamówień – mówi Tomasz Wojtarowicz, jeden z właścicieli sklepu w Oświęcimiu.

– Dużą zaletą funkcjonowania w sieci jest udział w ogólnopolskich kampaniach reklamowych w telewizji oraz cyklicznie ukazujące się katalogi produktowe, które możemy dostarczyć do klientów na naszym terenie – dodaje Wojciech Malicki, drugi właściciel oświęcimskiej Abry. – Dodatkowo cykl szkoleń z zakresu obsługi klienta, wsparcie w wyposażeniu sklepu oraz możliwość oferowania klientom atrakcyjnych warunków kredytowania zakupów (3x0%) pozwala na przygotowanie konkurencyjnej oferty i osiągnięcie szybkiego sukcesu rynkowego – wyjaśnia.

Abra S.A. zapowiada w najbliższych miesiącach kolejne otwarcia sklepów własnych i franczyzowych, wsparte kampaniami reklamowymi w mediach i intensywnymi promocjami dla klientów. Firma skupia się na wzmocnieniu obecności w dużych miastach poprzez otwieranie kolejnych sklepów własnych. Z kolei dzięki systemowi franczyzowemu chce także pojawić się w miejscowościach do 50 tys.  mieszkańców, w których dostrzega duży potencjał rozwoju.

Firma poszukuje obecnie chętnych do otwarcia placówki w Nysie oraz przygotowuje otwarcia sklepów własnych w Warszawie, Białymstoku i Bełchatowie. Łącznie, po zrealizowaniu zaplanowanych otwarć, pod szyldem Abra funkcjonować będzie do końca roku ponad 80 placówek w całej Polsce.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 10 sierpnia 2022
Sieć Duży Ben ma już 250 sklepów
Data dodania: 9 sierpnia 2022
Franczyza czy własny biznes?
Data dodania: 8 sierpnia 2022
Franczyza na niepewne czasy
Data dodania: 5 sierpnia 2022
Żabka liczy już 8500 sklepów

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram