Piekarnia na dworcu

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Gorąco Polecam Nowakowski
Do końca tego roku w ramach sieci może działać 60 punktów.

Warszawska sieć piekarnio-kawiarni otworzyła kolejne punkty w stolicy. Jeden z nich kieruje swoją ofertę do podróżnych na Dworcu Centralnym.

Piekarnia, która została otwarta na dworcu to punkt zarządzany przez franczyzobiorcę. Z kolei druga piekarnio-kawiarnia została zlokalizowana w Złotych Tarasach i jest punktem własnym sieci – powiedziała nam Iwona Osińska z Gorąco Polecam Nowakowski.

W planach firmy są kolejne otwarcia zarówno piekarni firmowych, jak franczyzowych. Do końca tego roku w ramach sieci może działać 60 punktów z ofertą kawiarniano-piekarniczą.

Obecnie w portfolio sieci znajduje się ponad 40 lokali, które działają w Warszawie, Legionowie, Gdańsku, Gdyni i Krakowie. Otwarcia kolejnych zaplanowane są na najbliższe miesiące i obejmą takie miasta jak m.in. Katowice, Wrocław oraz Łódź.

Jak pisaliśmy wcześniej firma testuje też mobilne punkty sprzedaży. Pierwsza przyczepa gastronomiczna pod tym logo pojawiła się na warszawskim Okęciu. Jest to punkt prowadzony przez franczyzobiorcę. Firma planuje uruchomienie piekarni na kółkach w innych większych miastach. Kolejne mobilne punkty mogą pojawić za około 6 miesięcy.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram