Pieczony ziemniak sprawdził się we franczyzie

Autor: Redakcja
Data dodania: 24 stycznia 2017
Kategoria:
Foto: Krakowski Kumpir
Kwota inwestycji potrzebna na uruchomienie franczyzowego lokalu Krakowski Kumpir wynosi od 60 tys. zł do 130 tys. zł. Opłata wstępna to koszt 5 tys. zł.

W ciągu kilku najbliższych tygodni, firma z Krakowa uruchomi trzy kolejne lokale partnerskie. Na tym nie koniec dynamicznego rozwoju. Franczyzodawca poszukuje kolejnych partnerów i atrakcyjne lokalizacje dla punktów gastronomicznych.

Obecnie pod naszą marką działa sześć punktów franczyzowych i jeden własny. W lutym br. otworzymy trzy kolejne punkty partnerskie - w Krakowie, Warszawie i we Wrocławiu. Planujemy, że do końca 2017 roku w sieci będzie działać około 16 lokali łącznie – mówi portalowi Franczyzawpolsce.pl Maksymilian Karwala, właściciel sieci Krakowski Kumpir.

Strategią tej marki jest rozwój we franczyzie. Większość dotychczasowych franczyzobiorców przed otwarciem lokalu Krakowski Kupmir działała w zupełnie innych branżach. Przystępując do sieci, partnerzy uczyli się tego biznesu od początku. Są wśród nich także osoby, które otworzyły lokal po powrocie z zagranicy inwestując zarobiony kapitał we własną działalność w kraju.

Kumpir serwowany w lokalach krakowskiej marki restauracyjnej to ogromny pieczony ziemniak, którego miąższ wymieszany jest z masłem czosnkowym, odpowiednim gatunkiem sera i przyprawami. Podawany jest z dodatkami typu: śmietana, boczek, kiełbasa, kurczak, świeże warzywa czy też sery. Porcja takiego dania waży około 1 kg.

Kwota inwestycji potrzebna na uruchomienie franczyzowego lokalu Krakowski Kumpir wynosi od 60 tys. zł do 130 tys. zł. Opłata wstępna to koszt 5 tys. zł.

W ramach udzielonej licencji franczyzodawca szkoli właściciela franczyzowego lokalu i jego pracowników, gwarantuje wsparcie we wszystkich czynnościach związanych z uruchomieniem punktu gastronomicznego oraz prowadzi wspólną politykę marketingową sieci.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 30 listopada 2022
Polacy chcą żyć zdrowo, przedsiębiorcy mogą na tym zarobić
Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram