Do sieci Grene dołączyły kolejne sklepy

Data dodania: 21 grudnia 2017
Kategoria:
Foto: Grene
Pięć nowych sklepów w sieci Grene

Pod koniec tego roku franczyzowa sieć sklepów rolniczo-technicznych otworzyła kilka kolejnych placówek.

Jak informuje przedstawiciel sieci Grene Wojciech Borowiak, w październiku i listopadzie br. nowe sklepy pojawiły się Piotrkowie Trybunalskim, Szpietowie oraz w Wyskokach. W grudniu zostały otwarte dwa kolejne sklepy.

Jeden z nich działa w Goleniowie. Otwarcie tej placówki jest znakomitym przykładem długoletniej współpracy na polu franczyzy, ponieważ Właścicielem sklepu są Marzena i Tomasz Nowaccy, nasi długoletni partnerzy, właściciele pierwszego sklepu franczyzowego GRENE w historii z miejscowości Szczecinek. Tym samym Pomorze Zachodnie zyskało kolejny punkt stałego dostępu do naszych towarów i usług, a sieć naszych sklepów przekroczyła liczbę 150 – mówi Wojciech Borowiak.

„Najnowszym dzieckiem” Grene jest sklep w Biskupcu (województwo warmińsko – mazurskie), który został otwarty 19 grudnia. Otwarcie tej placówki jest wynikiem współpracy z dealerem Zetora i Unii Grudziądz panem Marcinem Drężkiem.

Informacja na temat oferty franczyzy Grene znajduje się w naszej bazie konceptów sieciowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram