Pięć nowych sklepów SPAR w czerwcu

Autor: Redakcja
Data dodania: 5 lipca 2013
Kategoria:
sparW ubiegłym miesiącu sieć SPAR Polska otworzyła pięć nowych placówek handlowych w Rzeszowie, Dębowcu, Iwoniczu, Księżpolu oraz w Szczebrzeszynie. Tym samym aktualna liczba sklepów sieci obejmuje 131 placówki na terenie całego kraju.

Sklepy w Rzeszowie, Iwoniczu i Księżpolu uruchomiono w formacie SPAR, natomiast obiekty w Dębowcu i Szczebrzeszynie ze względu na zajmowaną powierzchnię przyjęły format Express. W pierwszym półroczu SPAR Polska otworzyła 22 nowe placówki. Sieć w swojej strategii rozwoju zakłada otwarcie 54 nowych sklepów do końca bieżącego roku.
Czerwcowe otwarcia przebiegły zgodnie z planem i już obserwujemy, że niedawno uruchomione sklepy dobrze prosperują, a klienci z entuzjazmem przyjmują ofertę SPAR – mówi Andrzej Figiel, Wiceprezes Zarządu SPAR Polska.
.
Obecnie w sieci działa ponad 120 punktów franczyzowych. Każdy sklep przygotowywany jest indywidualnie. Franczyzobiorca może otworzyć sklep w dwóch formatach - podstawowym, oraz jako Spar Express.
.
SPAR jest największą na świecie franczyzową siecią sprzedaży detalicznej. Sklepy oznaczone charakterystycznym logo funkcjonują w 36 krajach na 4 kontynentach. 12 tysięcy punktów obsługuje każdego dnia 11 milionów klientów. SPAR Polska działa od 1996 roku, a od 2010 roku należy do jednej z największych grup dystrybucyjnych w kraju - Grupy Kapitałowej Bać-Pol.
.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram