Phenome powiększy sieć franczyzową

Autor: Redakcja
Kategoria:
Phenome

- W tym roku chcielibyśmy otworzyć minimum 6 sklepów w Polsce oraz 6 poza granicami kraju. Jesteśmy konkurencyjni. Mocnymi stronami marki są produkty zawierające co najmniej 98% naturalnych i organicznych substancji aktywnych – mówi nam Marta Morawska, kierownik marki Phenomé.

– W zeszłym roku w ramach franczyzy otworzyliśmy 3 sklepy w Hongkongu, nawiązaliśmy też współpracę z dystrybutorami z Danii, Szwecji, Estonii, Czech, Niemiec, Stanów Zjednoczonych, Japonii i Singapuru oraz z Iranu i Australii. W Polsce działamy w ramach franczyzy w Warszawie, Poznaniu i w Katowicach. Prowadzimy też sklep internetowy – opowiada Marta Morawska.

W jej ocenie, rynek kosmetyków naturalnych z segmentu premium wciąż rozwija się i ma perspektywy wzrostu zarówno w Polsce, jak i na świecie.

– Marka Phenomé znalazła niszę, dzięki której zdobywa coraz więcej klientów. Naszymi mocnymi stronami są produkty zawierające minimum 98% naturalnych i organicznych substancji aktywnych. Kosmetyki Phenomé powstają w warunkach farmaceutycznych przy jednoczesnym poszanowaniu środowiska naturalnego i jego zasobów. Phenomé to więcej niż marka kosmetyków, to styl życia, sposób myślenia oraz działania – tłumaczy kierownik marki.

Zaznacza, że w tym roku spółka Biogened, właściciel marki Phenomé planuje otworzyć co najmniej 6 kolejnych sklepów w Polsce oraz 6 za granicą. Każda umowa franczyzowa jest traktowana indywidualnie, a ewentualne ulgi zależą od czynników takich jak: planowana skala działalności franczyzobiorcy, wybrana lokalizacja i potencjał dla marki.

– Umowa przewiduje takie standardowe udogodnienia jak otrzymanie pakietu startowego i podręcznika operacyjnego. Zapewnia szkolenia podstawowe i rozszerzające dla franczyzobiorcy oraz jego pracowników, a także dostęp do systemu obsługi zamówień. Wszelkie ogólnopolskie działania marketingowo-promocyjne prowadzone są z uwzględnieniem potrzeb i uwag franczyzobiorców. Planowany termin zwrotu inwestycji w działalność to 1,5 roku – podsumowuje Marta Morawska.

Jeśli jesteście zainteresowani współpracą z Phenomé, sprawdźcie ofertę firmy w naszej bazie systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram