Patrick Renault - nowy prezes Grupy Muszkieterów w Polsce

Autor: Redakcja
Data dodania: 21 listopada 2013
Kategoria:

Patrick_Renault_medMarek Feruga, na prośbę Marka Legranda, Prezesa ITM Entreprises oraz jego Zarządu dołączył 5 listopada 2013 roku do władz tej spółki. Tym samym przekazał  dotychczas sprawowaną funkcję Prezesa Zarządu Grupy Muszkieterów w Polsce, Patrickowi Renault. Obok Patricka Renault skład Zarządu uzupełnia dwóch zastępców - Maciej Misan i Piotr Rybajczyk.

 

 

Funkcję członka Zarządu pełnić będzie również Janusz Bartkowiak.

Proces internacjonalizacji zakończy, już za kilka miesięcy wybór Polaka na członka Zarządu Spółki Cywilnej Muszkieterów.

Skład Zarządu Grupy Muszkieterów w Polsce:

Patrick Renault (Prezes) prowadzi aktualnie dwa punkty sprzedaży Intermarché w Regionie Paryskim.

Do tej pory sprawował wiele odpowiedzialnych funkcji w ramach Grupy Muszkieterów. Był oddelegowany do prac nad przyłączeniem Portugalii i Belgii do Regionów Europejskich Muszkieterów, a od kwietnia 2013 r. pełnił funkcję członka Zarządu Grupy Muszkieterów w Polsce.

Maciej Misan (Wiceprezes) jest jednym z pierwszych Muszkieterów w Polsce. Był właścicielem sklepów Intermarché w Lesznie i Kościanie. W grudniu otworzy punkt sprzedaży w Luboniu. Wcześniej był Prezesem Grupy Muszkieterów w Polsce, członkiem Zarządu Dyrekcji Handlowej Intermarché, a także odpowiadał za Zarządzanie Nieruchomościami.

Piotr Rybajczyk (Wiceprezes) od 2004 wraz z żoną, jest właścicielem supermarketu Bricomarché w Kluczborku. W ramach działań na rzecz centrali Grupy Muszkieterów odpowiadał za logistykę, a także pełnił funkcję członka Zarządu Dyrekcji Handlowej Bricomarché oraz członka Zarządu Grupy w Polsce.

Janusz Bartkowiak (Członek Zarządu) z Grupą Muszkieterów związany jest od 1997 roku. W jej Zarządzie zasiada od 2010 roku. Jest również osobą odpowiedzialną za rekrutacje i szkolenia franczyzobiorców. Wcześniej pełnił funkcję Szefa Działu Ekspansji oraz Logistyki. Jest właścicielem dwóch sklepów Intermarché: w Głogowie i w Nowej Soli.

Zarząd Grupy Muszkieterów w Polsce

Grupa Muszkieterów, największa sieć franczyzowa w kategorii supermarketów spożywczych i typu „dom i ogród” w Polsce, jest zrzeszeniem 230 niezależnych polskich przedsiębiorców, zarządzających supermarketami spożywczymi Intermarché oraz supermarketami typu „dom i ogród” Bricomarché. Sieć handlowa Grupy Muszkieterów liczy obecnie 196 supermarketów Intermarché i 92 Bricomarché. Rozwojem obu sieci kieruje spółka ITM Polska.

Muszkieterowie są obecni w 6 krajach Europy: Polsce, Francji, Belgii, Portugalii i na Bałkanach. W 2012 roku obroty całej Grupy Muszkieterów wyniosły ponad 39 miliardów euro.

KB

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram