Paryż zaprasza na targi franczyzy – marzec 2015

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Franchise Expo Paris

Francuska Federacja Franczyzy oraz centrum wystawiennicze Reed Expositions France po raz kolejny zaprasza do udziału w targach branżowych Franchise Expo Paris, które odbędą się w dniach 22-25 marca 2015 roku.

Międzynarodowa wystawa z ponad trzydziestoletnią tradycją towarzyszy rozwojowi francuskim i międzynarodowym sieciom franczyzowym. W 2014 roku targi odwiedziło ponad 37 tys. osób, w tym inwestorzy z pięciu kontynentów.

Franchise Expo Paris z największą ofertą koncepcji franczyzowych

Franchise Expo Paris 2015 to okazją do spotkania z ponad 500 wystawcami reprezentującymi 90 sektorów, a także z wieloma ekspertami ze świata franchisingu. Podczas wydarzenia zwiedzającym zostanie zaprezentowano ponad 110 nowych i innowacyjnych koncepcji, od tradycyjnych sektorów, takich jak catering czy moda do nowszych trendów franczyzowych - fitness, czy coaching.

Franchise Expo Paris skupia zarówno renomowane francuskie i międzynarodowe marki, jak i nowe koncepcje, które oferują znaczny potencjał rozwoju na szybko rosnących rynkach całego świata. Odwiedzający paryskie targi franczyzy będą mogli zobaczyć koncepcje biznesowe w warunkach rzeczywistych. Organizatorzy Franchise Expo Paris to profesjonaliści, którzy wspierają, doradzają i informują początkujących przedsiębiorców, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem na temat franczyzy i rozpoczęcia działalności. Doradztwo obejmuje:

  • Dyskusje, spotkania z wystawcami przy stoiskach oraz w wiosce Ekspertów;
  • Bezpłatne rozmowy i warsztaty w ciągu czterech dni (w języku francuskim) i szkolenie "Master Franchise School"(w języku angielskim);

Franchise Expo Paris: międzynarodowa impreza franchisingu

Każdego roku coraz więcej kandydatów na franczyzobiorców, przedstawicieli sieci franczyzowych i inwestorów spotyka się w jednym miejscu. W zeszłorocznej imprezie wzięło udział 105 marek z 25 krajów. Silną reprezentację miały marki z Włoch, Hiszpanii, USA, Kanady, a takę z Niemiec, Belgii, Wielkiej Brytanii, Rosji, Grecji, Bułgarii, Australi, Izraela i Korei. Wśród gości zeszłorocznej edycji targów były m.in.: kanadyjskie stowarzyszenie The Canadian Franchise Association, Egipskie Stowarzyszenie Rozwoju Franczyzy, włoski Assofranchising, Asociación Española de Franquiciadores (Hiszpańskie Stowarzyszenie Franczyzy), a także delegacje z Tunezji, Algierii, Izraela i Filipin.

Franchise Expo LeClub - zindywidualizowane usługi dla VIP-ów

LeClub - Franchise Expo Paris to "ekskluzywna" społeczność przedsiębiorców, multi- i masterfranczyzobiorców, franczyzobiorców, francuskich i międzynarodowych detalistów, którzy korzystają z usług strefy VIP podczas trwających targów. W ramach oferty Franchise Expo LeClub można skorzystać z:

  • Indywidualnego harmonogramu spotkań B2B z wystawcami na targach franczyzodawców;
  • Dostępu do salonu VIP, LeClub (z szatnią, internetem, otwartym barem, itp) dla prywatnych spotkań;
  • Usług asystentów w celu planowania podróży i pobytu;
  • Zaproszeń na imprezy VIP (przyjęć, uroczystości nagradzania wystawców, itp.).

Przydatne informacje:

Franchise Expo Paris, 22-25 marca 2015

Paris Porte de Versailles, Hall 2 & 3

Francja

http://www.franchiseparis.com/

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram