Partnerstwo w jest modzie

Autor: Redakcja
Data dodania: 15 października 2015
Kategoria:
Foto: Quiosque

Po otwartym niedawno nowym salonie Quiosque w Centrum Handlowym Sukcesja w Łodzi przyszedł czas na kolejne działania w tym mieście. Od tego tygodnia funkcjonuje już bowiem wyremontowany i powiększony salon w Pasażu Łódzkim. Kilka dni wcześniej otwarto nowy Salon w Bielsku - Białej w Centrum Handlowym Gemini Park.

Nasz Salon w Pasażu Łódzkim przeszedł gruntowną przemianę. Stworzono go w oparciu o nową aranżację przyjazną klientkom. Znajdziemy tam wiele udogodnień, takich jak większe przebieralnie, w tym jedną dedykowaną dla matki z dzieckiem oraz specjalne miejsce dla osoby towarzyszącej. Przestronne miejsce salonu sprawia, że zakupu w nim są prawdziwą przyjemnością – mówi Aleksandra Podsiadła, manager ds. ekspansji QUIOSQUE.

Poza gruntownymi remontami Quiosque otwiera też kolejne sklepy. Powstanie salonu w Gemini Park w Bielsku-Białej daje nam nowe możliwości dotarcia do klientek w tym rejonie. To pierwszy salon w tym mieście. Zajmuje on powierzchnię blisko 150 m².

Oferta marki QUIOSQUE jest skierowana do kobiet powyżej trzydziestego roku życia, które cenią dobrą jakość materiałów oraz połączenie klasycznej elegancji z aktualnymi.

Marka wciąż się rozwija. Aby zostać franczyzobiorcą QUIOSQUE należy posiadać lokal, którego optymalna dla marki powierzchnia ma metraż od 100 do 130 m², w mieście powyżej 50 tys. mieszkańców. Koszt inwestycji to, w zależności od stanu lokalu od 1000 zł do 2 500 zł na 1m² netto.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram