Partner Opony Polska chce zwiększyć liczbę serwisów

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Partner Opony Polska

– W ubiegłym roku udało nam się pozyskać kilku partnerów franczyzowych. To przyzwoity wynik, zważywszy na dużą konkurencję w branży. Liczymy na dalszy wzrost liczby serwisów działających pod naszym szyldem – mówi nam Piotr Trzak, specjalista ds. marketingu i PR Partner Opony Polska (POP).

W ocenie spółki konsolidacja rynku jest nieunikniona i przynależność do sieci będzie coraz chętniej wybieranym środkiem rozwoju biznesu.

Dlatego liczymy na wzrost liczby serwisów działających pod szyldem POP, ale przede wszystkim koncentrujemy się na podnoszeniu jakości świadczonych usług. Zależy nam na równomiernym terytorialnie powiększaniu sieci, lecz ważniejsze jest utrzymanie wysokich standardów obsługi we wszystkich naszych punktach – wyjaśnia Piotr Trzak.

Dodaje, że przewaga konkurencyjna sieci serwisów Partner Opony Polska opiera się na fachowości, rzetelności i wszechstronności świadczonych usług.

Przedsiębiorcy zainteresowani współpracą z nami podlegają audytowi weryfikującemu ich zdolność do spełnienia standardów sieci. Istotną zachętą do wstąpienia w szeregi POP jest sam model działalności. Serwisy zachowują niezależność, nie są obligowane do zakupów opon określonych producentów, a opłata franczyzowa jest utrzymywana na bardzo niskim poziomie. Chcemy pomagać firmom w rozwoju, wskazując im optymalny sposób działania, dostarczając konkurencyjną ofertę cenową i stwarzając warunki do stabilnego wzrostu. Jesteśmy przekonani, że siła POP leży w sile każdego serwisu współpracującego z nami – dodaje Piotr Trzak.

Spółka Partner Opony Polska została utworzona w 2002 roku przez kilkanaście polskich przedsiębiorstw o wieloletnim doświadczeniu w branży motoryzacyjnej, które postawiły sobie za cel stworzenie niezależnej sieci serwisów opon i automechaniki. Spójna i konsekwentnie wprowadzana w życie wizja firmy zaowocowała szybkim rozwojem. Obecnie sieć obejmuje ponad 100 serwisów na terenie całego kraju, które świadczą usługi w zakresie ogumienia, napraw mechanicznych i wymiany części eksploatacyjnych.

Jeśli jesteście zainteresowani współpracą z firmą Partner Opony Polska, sprawdźcie jej ofertę w naszej bazie systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram