Paris Smile poszukuje franczyzobiorców

Autor: Redakcja
Data dodania: 3 kwietnia 2013
Kategoria:
paris_smile

Paris Smile, francuska marka oferująca innowacyjną metodę wybielania zębów poszukuje franczyzobiorców do trzech konceptów handlowych: corner, bar uśmiechu i wyspa. 

Paris Smile oferuje nowoczesną metodę wybielania zębów, wykorzystującą substancje kosmetyczne bez nadtlenku wodoru, dzięki czemu wybielanie nie uszkadza szkliwa i nie powoduje nadwrażliwości. Skład substancji aktywnych jest dostosowany do wymogów zawartych w obowiązującej w Polsce Dyrektywie Unijnej z dnia 20 września 2011 roku. Już jeden 30-minutowy zabieg umożliwia osiągnięcie efektu wybielenia od 2 do 9 tonów. Jest on przy tym całkowicie bezpieczny i nie pociąga za sobą efektów ubocznych.

Wybielanie kosmetyczne nie wymaga posiadania specjalnych uprawnień od osób wykonujących zabieg – po odpowiednim przeszkoleniu wykonać go będzie mógł każdy z pracowników salonu. Firma stawia  na trzy koncepty franczyzowe. Corner Paris Smile przeznaczony jest dla właścicieli salonów kosmetycznych, fryzjerskich, SPA, solariów oraz gabinetów odnowy biologicznej, którzy pragną wzbogacić swoją podstawową ofertę. Bar uśmiechu Paris Smile – przeznaczony dla wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych otwarciem działalności opartej na innowacyjnej koncepcji, funkcjonującej na dynamicznie rozwijającym się rynku usług kosmetycznych.  Trzecią formą są Wyspy Paris Smile w centrach handlowych – niewielkie stoiska odpowiednio przygotowane od strony architektonicznej, tak by klientom zapewnić maksimum intymności.

paris_smile_stanowiskoUruchomienie Wyspy Paris Smile to dla potencjalnego franczyzobiorcy koszt ok. 55 tys. zł. Corner Paris Smile jest tańszy – cena uruchomienia punktu wynosi ok. 22 tys. zł. Firma nie pobiera opłat bieżących. Okres zwrotu z inwestycji, zdaniem przedstawicieli sieci, wynosi maksymalnie pół roku.

Paris Smile to francuska marka rozwijającą sieć w Rosji, Polsce i na Węgrzech. Niebawem zadebiutuje też w Czechach i na Ukrainie. Metoda wybielania stosowana przez firmę jest wykorzystywana we Francji, Belgii, Szwajcarii oraz Wielkiej Brytanii. Natomiast preparat wykorzystywany podczas wybielania produkowany i testowany jest w Stanach Zjednoczonych. Produkty firmy zostały zatwierdzone i są zgodne z obowiązującymi normami sanitarnymi.

Adam Gieras

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram