Paragraf w promocji

Autor: Redakcja
Data dodania: 20 maja 2010
Kategoria:
paragrafPrzedsiębiorcy, którzy do końca maja dołączą do sieci Kancelarii Prawno-Podatkowych Paragraf, zapłacą 4 tys. zł zamiast 6 tys. zł tytułem opłaty wstępnej. Firma, która obecnie liczy cztery placówki, do końca roku chce mieć ich dziesięć.

– Chcemy otwierać nasze kancelarie w miastach liczących powyżej 25 tys. mieszkańców. Najchętniej podejmujemy współpracę z działającymi biurami rachunkowymi. Mają one bowiem już bazę klientów firmowych, którym mogą zaoferować kolejne usługi – mówi Mariusz Urban odpowiedzialny za rozwój sieci franczyzowej Paragraf.

Obecnie należą do niej dwie jednostki własne (w Jaśle i Krośnie) oraz dwie franczyzowe (w Bytowie i Chrzanowie). Wkrótce planowane jest także otwarcie w Żorach. Nowa lokalizacja i nowy franczyzobiorca poszukiwany jest również do placówki w Stalowej Woli.

- Mimo że nie wymagamy wykształcenia prawniczego, a jedynie tego, by nasz franczyzobiorca był niekarany i prowadził działalność gospodarczą, nie jest to biznes dla każdego – podkreśla Mariusz Urban. Franczyzobiorca powinien przede wszystkim potrafić pozyskać klientów biznesowych, z sektora małych i średnich firm. W rekrutacji odpowiednich pracowników pomaga franczyzodawca. Zwykle wystarczają dwie osoby z wykształceniem prawniczym zatrudnione na pół etatu. – W zamian za miesięczną opłatę 1000 zł nasze placówki franczyzowe mają także dostęp do prawnika centralnego, który pomaga i służy radą w każdej sprawie  – mówi Mariusz Urban.

Koszt otwarcia Kancelarii Prawno-Podatkowej Paragraf powinien się zamknąć w ok. 11-13 tys. zł. Jest to kwota potrzebna na wyposażenie lokalu w meble, komputer, a także na reklamę oraz licencję, która standarowo kosztuje 6 tys. zł, a do końca maja 4 tys. zł.

Joanna Cabaj - Bonicka
jcabaj@arss.com.pl

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 10 sierpnia 2022
Sieć Duży Ben ma już 250 sklepów
Data dodania: 9 sierpnia 2022
Franczyza czy własny biznes?
Data dodania: 8 sierpnia 2022
Franczyza na niepewne czasy
Data dodania: 5 sierpnia 2022
Żabka liczy już 8500 sklepów

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram