Papa John’s zaczyna od warszawskiej Pragi

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: freeimages.com
Papa John’s zaczyna od warszawskiej Pragi

Kilkanaście restauracji w Warszawie, a w Polsce nawet 100 – czy sieci pizzerii Papa John’s uda się zrealizować te plany?

Masterfranczyzobiorcą Papa John's w Polsce jest firma PJ Western Investments. Gdy ruszy pierwsza warszawska lokalizacja, spółka zabierze się za wybór franczyzobiorców. Pierwszy lokal amerykańskiej sieci pizzerii powstaje na warszawskiej Pradze.

W 2018 roku inwestorzy planują uruchomić w stolicy 6-7 kolejnych. Podobne plany rozwoju w Warszawie zostały też przyjęte na 2019 rok. W najbliższych miesiącach w całym kraju ma powstać ponad 20 kolejnych lokali. Koszt uruchomienia pod szyldem sieci to około 250-350 tys. zł.

Pierwsze restauracje, tak jak ta na warszawskiej Pradze, będą zlokalizowane przy ulicach. Firma nie wyklucza jednak otwierania punktów również w centrach handlowych. Lokale amerykańskiej pojawią się również w Krakowie, Wrocławiu, Trójmieście i Poznaniu.

Na całym świecie pod szyldem Papa John’s działa ponad 5 tys. pizzerii na 45 rynkach.  Najwięcej lokali jest w USA oraz w Wielkiej Brytanii. Zanim Papa John’s pojawi się w Polsce, amerykańska spółka rozpoczęła swój biznes w Rosji i na Białorusi. Rozwija sieć lokali także w Kazachstanie i Kirgistanie.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram