Pan Kasztan: Szukają w Polsce master-franczyzobiorcy

Autor: Redakcja
Data dodania: 5 marca 2013
Kategoria:
pan_kasztan_logoPan Kasztan, ukraińska firma oferująca zapiekane kasztany jadalne serwowane prosto ze specjalnego wózka w kształcie parowozu, planuje pozyskać w Polsce biorcę licencji.

Pan Kasztan specjalizuje się w sprzedaży kasztanów z gatunku Castanea Sativa, zebranych w rozżarzonej słońcem Galicji (jedna z prowincji w Hiszpanii). Kasztany są przygotowane w oparciu tylko o naturalne i zdrowe składniki, bez tłuszczu, pestycydów i fungicydów.

Pan Kasztan to stylowy wózek-parowóz, w którym kasztany są zapiekane i sprzedawane na gorąco. Jest wyposażony w urządzenie do prażenia kasztanów, zbiornik do podtrzymywania temperatury oraz specjalną przegrodę do przechowywania półproduktów, torebek jednorazowych, sprzętu podręcznego i ubrań roboczych.

Półprodukt, wstępnie obsmażony, jest dostarczany partnerom w postaci zamrożonej (-18 st. C.) Następnie, po rozmrożeniu i poddaniu procesowi prażenia w parowozie, może być od razu podawany klientom.

Ukraińska firma poszukuje w Polsce zarówno franczyzobiorców jak i master-licencjobiorcy. Aby rozpocząć działalność trzeba wynająć powierzchnię handlową, wypożyczyć lub kupić zamrażarkę, sfinansować zakup stylizowanego na parowóz wózka oraz pierwszej partii półproduktów. W przypadku zwykłej licencji franczyzowej, minimalna kwota inwestycji to 4900 euro. Opłata wstępna wynosi 1000 euro. Szacowany przez firmę okres zwrotu wynosi 5 miesięcy.

Franczyzobiorca otrzymuje od firmy w pełni wyposażony i przygotowany do eksploatacji wózek, sprzęt podręczny, ubranie robocze, stylizowane torebki jednorazowe, umowę na dostawy półproduktu kasztana jadalnego, szkolenia dla personelu, wskazówki i konsultacje w zakresie prowadzenia biznesu oraz stałe wsparcie merytoryczne.

Szczegóły oferty: Pan Kasztan

 
Adam Gieras

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram