Więcej sklepów z modą męską

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Pako Lorente

Marka odzieżowa skierowana do mężczyzn wkracza do kolejnych miast. Po otwarciu salonu w Starogardzie Gdańskim idzie do Chełma i Łodzi.

W ciągu najbliższych kilku miesięcy Pako Lorente otworzy sklepy w kolejnych miastach. Będzie to m.in. Chełm i Łódź. Podobnie jak i poprzednio otwarte salony, będą prowadzone przez franczyzobiorców.

Nie narzekamy na brak chętnych do współpracy, wręcz przeciwnie. Oferta franczyzy Pako Lorente została przygotowana tak, że jest atrakcyjna dla przedsiębiorców. Dowodem na to jest to, że mamy już kilku multifranczyzobiorców. Planujemy, że do września tego roku otworzymy około trzech kolejnych salonów franczyzowych – mówi w rozmowie z nami Piotr Kociołek, menadżer ds. rozwoju sieci franczyzowej.

Wymagania stawiane partnerom Pako Lorente to m.in. dysponowanie lokalem o powierzchni minimalnej 80 m². Powinien on mieć atrakcyjne położenie (przy głównej ulicy handlowej, w centrum handlowym o dużym przepływie klientów). Franczyzobiorca musi też udokumentować finansowe zabezpieczenie towaru powierzonego do sprzedaży. Doświadczenie w branży fashion jest mile widziane.

Pako Lorente pozycjonuje się jako marka, która zaspokaja potrzeby wizerunku większości mężczyzn otwartych na wyzwania mody. Poczynając od klasycznego looku, po casualowy czy wyróżniający się modny styl. Oprócz klasycznych, skrojonych na miarę garniturów, smokingów, marynarek z linii classic, marka posiada też gamę produktów casual. Wyróżnia ją również linia avangarda, skierowana do osób podążających za modą.

INK

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram