Oxi Fresh podbija serca amerykańskich franczyzobiorców 

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Oxi Fresh

Amerykański koncept Oxi Fresh znalazł się na liście firm najlepiej ocenianych przez franczyzobiorców w rankingu Franchise Business Review's annual Franchisee Satisfaction Awards. 

Oxi Fresh to jedna z najszybciej rozwijających się sieci franczyzowych świadcząca usługi czyszczenia dywanów. Działa w ponad 270 lokalizacjach w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. W tegorocznym zestawieniu koncept zajął 39. miejsce. 

Głównym priorytetem Oxi Fresh jest zapewnienie franczyzobiorcom najlepszego wsparcia. Dlatego dużo czasu poświęcamy stworzeniu odpowiednich narzędzi szkoleniowych, rozwiązań marketingowych i wdrożeniu nowych systemów zarządzania – powiedział Jonathan Barnett, założyciel i prezes Oxi Fresh.

W badaniu Business Review 2015 wzięło udział ponad 26 tys. właścicieli sieci franczyzowych, reprezentujących ponad 350 wiodących marek z różnych branż. Ankieta zawierała 40 pytań, które dotyczyły m.in. szkoleń i wsparcia, relacji biznesowych między franczyzodawcą a franczyzobiorcą i ogólnego zadowolenia ze współpracy. 

W 2014 roku firma też była wyróżniona. Znalazła się na liście Entrepreneur 500 magazynu „Forbes” i otrzymała tytuł jednej z najlepszych amerykańskich franczyz. 

INK 

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram