Otwórz pizzerię i oszczędź ponad 10 tys. zł

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: FunPizza
Promocja dla nowych franczyzobiorców.

Taką promocję dla nowych franczyzobiorców przygotowała spółka Venta właściciel marki FunPizza. Co zawiera oferta, która będzie ważna do końca września tego roku?

Jak powiedział nam prezes spółki Venta (do niej należy koncept FunPizza) Piotr Dawiskiba, promocja została przygotowana we współpracy z krakowską firmą RomaGastro. W ramach tej oferty franczyzodawca przygotuje za darmo projekt technologiczny o wartości 2 tys. zł, dokumentację HACCP o wartości 1 tys. zł i wizualizację lokalu w technologii 3D o wartości 1,5 tys. zł.

Ponadto wyposaży stanowiska pracy pizzera o wartości 1 tys. zł oraz przygotuje dedykowaną aplikację na smartfony do zamawiania jedzenia z restauracji do puntu odbioru o wartości 5 tys. zł (wycena usług jest podana w kwotach netto).

Podsumowując, każdy franczyzobiorca który zdecyduje się na współpracę do końca września tego roku oszczędzi ponad 10 tys. zł – komentuje Piotr Dawiskiba.

Oferta franczyzy FunPizza jest dostępna na rynku od lutego br. Koncept wyróżnia duży wybór rozmiarów pizzy (od 26 cm do 60 cm), prosta polityka cenowa - cena końcowa uzależniona jest od ilości składników oraz nowatorskie podejście do obsługi klienta (możliwość wygrania rabatu czekając na zamówienie i grając w autorską grę „The Fun Men”). 

Dodatkowo, pudełka w których dostarczana jest pizza nie są zwykłymi opakowaniami, jest to również gra „Bitwa o ostatni kawałek”, a każdy nowy klient do zamówienia otrzymuje pionki i kostkę do gry.

Jak mówi Piotr Dawiskiba, w planach firmy jest wprowadzenie do lokali wirtualnej rzeczywistości. Polegać będzie to na tym, iż klient spędzający czas w lokalu będzie mógł znaleźć się w wybranym przez siebie miejscu na świecie. Poprzez wykorzystanie gogli VR, goście oczekując na zamówienie  wirtualnie będą mogli przejechać się na kolejce górskiej czy stoczyć bitwę z zombi. Minimalna kwota inwestycji w lokal FunPizza o powierzchni do 70 m² to 35 tys. zł.

Więcej szczegółów na temat współpracy z FunPizza znajduje się w naszej bazie systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram