Ostatniemiejsca.pl w 60 placówkach

Autor: Redakcja
Data dodania: 5 października 2011
Kategoria:
plaza

plaza

Sieć agencji turystycznych, która planuje wkrótce zadebiutować na NewConnect, dynamicznie zwiększa ilość współpracujących z nią franczyzobiorców.

- Obecnie mamy 2 punkty własne oraz 58 franczyzowych, razem z najnowszymi, otwartymi pod koniec września. Do końca roku 2011 planujemy uruchomić kolejne 10 oddziałów – informuje Ewa Kozikowska ze spółki Ostatniemiejsca.pl.

Niewątpliwie jednym z czynników zachęcających franczyzobiorców do przystępowania do sieci są niskie koszty inwestycji. Koszty związane z przystąpieniem do sieci to 12,5 tys. zł netto, zaś z wyposażeniem lokalu – ok. 7 tys. zł. Do tego dochodzi ewentualny remont.

- Na początku działalności jednostki franczyzowe osiagają zyski rzędu kilku tysięcy miesięcznie, oddziały będące w sieci ponad rok – rzędu kilkunastu tysięcy złotych miesięcznie – mówi Ewa Kozikowska.

Ostatniemiejsca.pl zamierzają zadebiutować na NewConnect jeszcze w tym roku. Będą drugą siecią multiagencji turystycznych notowaną na rynku alternatywnym. Na giełdzie są już Urlopy.pl, które także rozwijają sieć franczyzową.

Sieci multiagnecji turystycznych, które same nie organizują wyjazdów, ale specjalizują się w sprzedaży ofert kilkudziesięciu największych touroperatorów, to w ostatnim czasie bardzo intensywnie rozwijający się segment rynku franczyzowego. Działają na nim już takie sieci, jak np. Sun Club, Multita, My Travel, Urlopy.pl czy właśnie Ostatniemiejsca.pl. Franczyzobiorcy mają także możliwość dołączenia do sieci tworzonych przez touroperatorów. Tego rodzaju współpracę oferują m.in. TUI, Neckermann, Ecco Holiday czy też Rainbow Tours.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 29 listopada 2022
Innowacje w branży edukacyjnej docenione
Data dodania: 28 listopada 2022
Franczyza Zdrowa Krowa z ambitnym planem na 2023 rok
Data dodania: 25 listopada 2022
Najlepsza oferta Black Week w tym roku
Data dodania: 24 listopada 2022
W 2023 roku płaca minimalna wzrośnie w Polsce dwa razy

zobacz więcej

Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram