Ostatnie 2 tygodnie promocji dla franczyzobiorców

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Biesiadowo
Trwa pomocja "Piec do pizzy za 1 zł".

Otwierasz własną pizzerię i dostajesz piec do pizzy za 1 zł. Taką promocję kieruje do nowych partnerów firma Wojtex, właściciel marki Biesiadowo. Chętni muszą się pospieszyć, bo promocja trwa tylko do końca sierpnia. 

Polska sieć pizzerii Biesiadowo premiuje nowych franczyzobiorców, którzy podpiszą umowę franczyzy do 31 sierpnia br. W ramach promocji partnerzy firmy otrzymają piec do pizzy za symboliczne 1 zł.

Jak powiedział nam Wojciech Goduński, właściciel firmy Wojtex, oferta franczyzy dociera do wielu osób – zarówno tych, które są związane z pracą w gastronomii, jak również bez doświadczenia w branży. Głównym zadaniem firmy jest stworzenie i zapewnienie warunków, które jak najlepiej przygotują partnerów do prowadzenia własnej pizzerii. Z myślą o nich został stworzony dział szkoleniowy, który jest odpowiedzialny za profesjonalne przygotowanie franczyzobiorców i ich pracowników do pracy w gastronomii.

Obecnie pod szyldem tej marki z sukcesem działa ponad 100 lokali. W ostatnim czasie do sieci pizzerii Biesiadowo dołączyły trzy nowe punkty w Brodnicy, Rokicinach i Krakowie. Niebawem ruszy też nowy lokal w Szprotawie, w którym zostaną połączone dwa koncepty należące do firmy Wojtex -  Biesiadowo i kawiarnia Coffeeloffee.

Wojtex jest już właścicielem pięciu systemów franczyzowych - sieci pizzerii Biesiadowo, Crazy Piramid Pizza, Rybkodajni oraz Western Chicken i mini kawiarni Coffeeloffee. Łącznie Wojtex posiada ponad 110 lokali w Polsce. Zdobyte doświadczenie oraz odpowiednie zaplecze logistyczne pozwala na profesjonalne wsparcie przyszłych franczyzobiorców.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram