Organique utrzymuje tempo rozwoju

Autor: Redakcja
Data dodania: 14 maja 2013
Kategoria:

Sieć salonów Organique Kosmetyki Naturalne & SPA zainteresowana jest pozyskaniem franczyzobiorców dysponujących lokalami w centrach handlowych i przy ulicach w miastach powyżej 100 tys. mieszkańców. Firma w tym roku zamierza podtrzymać szybkie tempo rozwoju.

W 2012 roku sieć Organique Kosmetyki Naturalne & SPA  powiększyła się w Polsce o osiem sklepów. Aktualnie marka posiada ponad 30 placówek, z czego większość jest prowadzona przez franczyzobiorców. Najbliższe otwarcie planowane jest w czerwcu w kieleckiej Galerii Korona. Do końca pierwszego półroczna 2013 mają funkcjonować razem trzy nowe placówki.

Firma Organique jest polskim producentem naturalnych kosmetyków. W  jej asortymencie znajdują się produkty do kąpieli i pielęgnacji ciała: kule, pudry, masła, peelingi, a także oleje, szampony, maski, algi, glinki. Większość kosmetyków można nabyć w dowolnej ilości na wagę, co umożliwia wypróbowanie różnorodnych wariantów. W ofercie marki znajdują się także świece zapachowe.

Potencjalny franczyzobiorca powinien dysponować lokalem w centrum handlowym lub przy uczęszczanej ulicy w mieście powyżej 100 tys. mieszkańców. W przypadku salonu stacjonarnego pożądana przez firmę powierzchnia wynosi od 15 do 40 mkw. W przypadku wysp handlowych od 7 do 12 mkw. Koszty adaptacji i zatowarowania negocjowane są indywidualnie.

Organique Kosmetyki Naturalne & SPA istnieje pod ponad 10 lat. W 2006 roku, jako pierwsza firma z branży kosmetycznej, wystartowała z ofertą franczyzową na prowadzenie sklepów pod szyldem sieci. Od 2004 roku firma zaczęła sprzedaż za granicę – początkowo w Norwegii i Niemczech, a dzisiaj kosmetyki Organique znane są również w Grecji, Rumunii, Rosji, Szwecji, Ukrainie, Białorusi, na Węgrzech i we Włoszech.

Adam Gieras

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram