Organique podbija Bliski Wschód

Autor: Redakcja
Data dodania: 9 listopada 2017
Kategoria:
Foto: Organique
Organique podbija Bliski Wschód

Polski producent kosmetyków naturalnych rozwijający sieć salonów franczyzowych otworzył dwa sklepy na Bliskim Wschodzie.

Jeden z nich znajduje się w samym Dubaju w galerii Dubai Mall, która jest najlepszą galerią handlową w całej Zatoce Perskiej. Sklep ten ma powierzchnię 30 m², a jego wnętrze dzięki marmurom prezentuje się niezwykle ekskluzywnie. Drugą lokalizacją nowego sklepu jest Katar - galeria Mall of Qatar.

Sama galeria swoim rozmiarem robi ogromne wrażenie, jesteśmy bardzo dumni i zaszczyceni możliwością promowania naszej marki w takich miejscach na świecie” – poinformowała firma.

Organique powiększa też sieć sklepów w Polsce. We wrześniu tego roku został otwarty  sklep w Centrum Handlowym Factory Poznań w Luboniu. To już piąty punkt w Wielkopolsce i 53 na mapie Polski.

Organique od 16 lat produkuje zdrowe, bezpieczne, a jednocześnie skuteczne produkty do pielęgnacji ciała, twarzy, włosów. Firma powstała jako jednoosobowa manufaktura. Obecnie kosmetyki Organique można kupić w sklepach franczyzowych oraz salonach SPA - zarówno w Polsce, jak i zagranicą.

Informacja dotycząca otwarcia franczyzowego sklepu w ramach tej sieci znajduje się w naszej bazie systemów sieciowych.

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram