Organique chce w tym roku otworzyć 10 sklepów franczyzowych

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Organique

Rok 2013 był bardzo dynamicznym czasem rozwoju. Przekroczyliśmy pewien punkt krytyczny i obecnie mamy bardzo dużo zapytań w sprawie współpracy w sieci franczyzowej – mówi w rozmowie z Franczyzawpolsce.pl Magda Wieczorek, manager sieci franczyzowej Organique.

Producent i sprzedawca kosmetyków naturalnych w ub.r. otworzył w Polsce 12 sklepów franczyzowych. W tym roku planuje otwarcie kolejnych 10.

Do współpracy poszukujemy ludzi ceniących sobie zdrowy tryb życia z doświadczeniem biznesowym. Szacujemy, że zwrot inwestycji następuje od 1,5 roku do 2 lat. Czasami nawet wcześniej – opowiada Magda Wieczorek.

Zaznacza, że polski rynek kosmetyki naturalnej nie jest jeszcze nasycony. Marki, które są popularne za granicą, nie podbiły jeszcze naszego rynku. Polacy z kolei interesują się tematami związanymi z ekologią, zdrowym trybem życia i stosowaniem kosmetyków opartych na naturalnych składnikach.

Organique to marka wpisująca się idealnie w nowe trendy zarówno w branży kosmetycznej, jak i w ogólnym stylu życia Polaków – podkreśla Magda Wieczorek.

Dodaje, że stosunkowo niewielki koszt wejścia do sieci (minimalna kwota inwestycji to 50 tys. zł) i brak minimów zamówień to zachęty dla potencjalnych franczyzobiorców. Firma oferuje także wsparcie marketingowe i PRowe oraz program lojalnościowy obowiązujący w całej sieci.

W strukturze biznesowej Organique obowiązują również wspólne standardy obsługi klienta. Prowadzimy cykliczne szkolenia personelu. Wskazujemy, ale nie narzucamy dostawców sprzętów i oprogramowania do wykończenia sklepu. Z kolei standard ekspozycji jest kreowany i organizowany przez franczyzodawcę – podsumowuje manager sieci franczyzowej Organique.

Organique to pionier kosmetyki naturalnej w Polsce. Firma powstała jako jednoosobowa manufaktura. Od ponad 14 lat produkuje naturalne, zdrowe i przyjazne środowisku kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. Obecnie kosmetyki Organique można spotkać w sieci sklepów franczyzowych i w najlepszych SPA, zarówno w Polsce jak i zagranicą (m.in. w Grecji, Rumunii, Rosji, Szwecji, Ukrainie, Szwajcarii, USA, Wielkiej Brytanii oraz w Australii).

Jeśli jesteście zainteresowani współpracą z firmą Organique, sprawdźcie jej ofertę w naszej bazie systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram