Organic rośnie w siłę

Autor: Redakcja
Data dodania: 16 października 2008
Kategoria:
Organic Farma Zdrowia otworzyła siedemnaste delikatesy ze zdrową żywnością i szuka dalszych lokalizacji.


Notowana na New Connect spółka Organic Farma Zdrowia uruchomiła już 6 placówkę w Warszawie. - Do końca roku chcemy uruchomić w stolicy jeszcze jeden sklep. Interesuje nas lokalizacja w centrum – mówi Sławomir Chłoń, prezes spółki. W całej Polsce funkcjonuje na chwilę obecną 17 sklepów, ale już wkrótce może ich być dużo więcej, bo jak przekonują przedstawiciele firmy, sieć będzie się intensywnie rozwijać i nie obawia się, że w obliczu kryzysu Polacy zaczną oszczędzać na ekologicznej żywności. - W trudniejszych czasach zdrowie powinno być na pierwszym miejscu – uważa Sławomir Chłoń.

Delikatesy Farma Zdrowia to jedyne spośród sklepów ze zdrową żywnością punkty funkcjonujące w formie sklepów samoobsługowych. W ofercie Farmy Zdrowia znajdziemy zarówno częściowo przetworzone produkty naturalne, jak i świeże warzywa i owoce oraz wędliny. Wszystkie te produkty pochodzą z gospodarstw ekologicznych.

Spółka stawia również na sieć barów wegetariańskich Green Way, w którą zaangażowała się kapitałowo w kwietniu. - Właśnie otworzyliśmy lokal we Wrocławiu. Kolejny pojawi się w atrakcyjnym miejscu w Sopocie. Pracujemy nad następnymi, m.in. w Krakowie – mówi prezes. Green Way zapowiedział też ekspansję zagraniczną. Pierwszy bar ma się pojawić w Londynie. Zdaniem prezesa – już w I kwartale 2009 roku.

Katarzyna Strzyż , 17 październik 2008
Źródło: Puls Biznesu

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram