Organic Farma Zdrowia zmienia strategię rozwoju

Data dodania: 15 lutego 2018
Kategoria:
Foto: Organic Farma Zdrowia

Spółka zrezygnowała z rozwoju we franczyzie – dowiedział się portal franczyzawpolsce.pl. 

Największa w Polsce sieć samoobsługowych delikatesów z produktami ekologicznymi oferująca żywność, kosmetyki i środki czystości wycofała ofertę franczyzy.

Będziemy dalej rozwijać sieć sklepów, ale wyłącznie w formacie własnym – powiedział serwisowi franczyzawpolsce.pl przedstawiciel firmy.

W styczniu tego roku spółka zamknęła też dwa nierentowne sklepy, których wyniki nie były zgodne z oczekiwaniami.

Przypomnijmy, że pierwsze umowy franczyzy spółka podpisała w połowie 2016 roku. Oprócz otwarcia nowych sklepów od zera, Organic planował również nawiązywać współpracę z właścicielami już istniejących sklepów z ekologiczną żywnością, którzy chcieliby działać pod tym szyldem na zasadach twardej lub miękkiej franczyzy.

Jednocześnie Organic Farma Zdrowia realizuje nowe inwestycje. Na początku tego roku firma przejęła lokal w Bydgoszczy, w Galerii Handlowej Faktoria. Powierzchnia sklepu to 146 mkw. Będzie to drugi sklep ekologiczny spółki na terenie Bydgoszczy (pierwszy zlokalizowany jest w Galerii Handlowej Zielone Arkady).

Firma kontynuowała też prace rewitalizacyjne delikatesów zlokalizowanych w Piasecznie, w Centrum Handlowym Auchan. W trójmiejskiej Galerii Bałtyckiej, w związku z trwającą rewitalizacją i powiększeniem sklepu, uruchomiony został tymczasowy punkt handlowy w formie wyspy. Powiększone i zrewitalizowane delikatesy zostaną otwarte z początkiem marca br.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram