Orbis z debiutem na rynku Catalyst

Autor: Redakcja
Data dodania: 22 września 2015
Kategoria:
Foto: freeimages.com

Foto: freeimages.com

Grupa hotelowa Orbis zadebiutowała na rynku Catalyst na GPW w Warszawie. Wejście na parkiet wieńczy rozpoczętą w czerwcu br. emisję obligacji spółki.

Orbis wyemitował 300 tys. obligacji o łącznej wartości nominalnej 300 mln złotych. Obligacje będą oprocentowane według zmiennej stopy procentowej, z pięcioletnim terminem wykupu.

Grupa Hotelowa Orbis to największa sieć hoteli w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej oferująca 19 tys. pokoi w ponad 100 obiektach, Orbis jest wyłącznym licencjodawcą marek AccorHotels w 16 krajach w tym w Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Czarnogórze, Czechach, Estonii, na Litwie, Łotwie, w Macedonii, Mołdawii, Polsce, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii i na Węgrzech.

Hotele działają pod markami Sofitel, Pullman, MGallery, Novotel, Mercure, ibis, ibis Styles i ibis budget, a także Orbis Hotels. Rozpoznawalne na świecie marki gwarantują jakość usług o zróżnicowanym standardzie od luksusowych hoteli pięciogwiazdkowych po ekonomiczne jednogwiazdkowe.

Na początku września br. grupa podpisała kolejną umowę franczyzy. Nowy hotel z międzynarodową marką ibis Styles powstanie w centrum Gniezna, przy skrzyżowaniu ulic Chrobrego i Sobieskiego. Obiekt zostanie otwarty w drugim kwartale 2016 roku.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram