Orbis rozwija się w regionie bałtyckim

Autor: Redakcja
Data dodania: 24 czerwca 2015
Kategoria:
Foto: Orbis
Pod skrzydła Orbisu trafia nowy hotel - w Wilnie.

Foto: Orbis

Grupa Orbis wprowadza swoje marki na rynek krajów nadbałtyckich.

ibis Styles Wilno będzie pierwszym hotelem tej marki w stolicy Litwy – w jednym z głównych ośrodków biznesowych i kulturalnych w tym regionu. W lipcu 2015 roku hotel dołączy do Grupy Hotelowej Orbis i zostanie włączony do globalnej sieci systrybucji i sprzedaży Grupy Accor.

– Wybraliśmy znaną, międzynarodową sieć, dzięki której nasz hotel będzie mógł skorzystać z kanałów rezerwacji, programu lojalnościowego, narzędzi sprzedaży i marketingu oraz ze wsparcia udzielonego przez Accor i Orbis. Jestem przekonany, że nasza współpraca będzie sukcesem dla obu stron – powiedział Jonas Jokstys, prezes Grupy Modus, która jest właścicielem hotelu.

ibis Styles Wilno jest hotelem trzygwiazdkowym, oferuje 92 pokoje, restaurację „The Lemon Tree” i 3 sale wielofunkcyjne. Hotel jest dogodnie zlokalizowany, w odległości 5 km od lotniska. Hotelem zarządza spółka Kreta Ltd, należąca do Grupy Modus.

ibis Styles jest marką ekonomiczną i designerską skierowaną do tych gości, którzy szukają najlepszych rozwiązań, oferującą pakiet all-inclusive, gdzie cena za pokój obejmuje śniadanie i dostęp do Internetu. Hotele tej marki położone są w centrach miast, przy czym każdy obiekt ma własną, odrębną osobowość i odzwierciedla kolorowy, jasny i przepełniony energią charakter marki, ze szczyptą humoru. Sieć obejmuje 233 hotele w 22 państwach.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram