Orbis podpisał umowę franczyzy z Landeskrone 

Autor: Redakcja
Data dodania: 9 grudnia 2014
Kategoria:
Foto: Gilles Clavie i Jan Lubomirski

Foto: Gilles Clavie i Jan Lubomirski

Grupa Hotelowa Orbis podpisała kolejną umowę franczyzy. Do sieci ibis Styles dołączy nowobudowany hotel w Krakowie. Obiekt zaoferuje 60 pokoi urządzonych zgodnie ze sprawdzonym standardem marki ibis Styles.

Hotel rozpocznie działalność w 2017 roku, i tym samym znajdzie się w globalnych systemach rezerwacji, dystrybucji i sprzedaży grupy Accor i Orbis. Inwestorem jest spółka Landeskrone Inwestycje.

Ta spółka zajmuje się realizacją projektów, które są nie tylko zasadne ekonomicznie, ale także pod względem estetycznym kształtują otoczenie w którym żyjemy, takim przykładem jest Ibis Styles Kraków. Landeskrone to grupa kapitałowa odnosząca sukcesy w branży nieruchomości. Obiekty tworzone przez grupę cechują się oryginalnością formy, funkcjonalnością i designem, dzięki czemu ich wnętrza tworzą niepowtarzalny klimat - powiedział Jan Lubomirski – Lanckoroński, prezes Landeskrone Inwestycje.

Małgorzata Morek, dyrektor ds. rozwoju franczyzy dodała, że Orbis Ibis Styles Kraków będzie pierwszym hotelem franczyzowym Grupy Orbis w Krakowie a rozpoznawalna międzynarodowa marka oraz dobra lokalizacja przyczynią się do sukcesu tej inwestycji.

Marka „ibis Styles” obok „ibis” i „ibis budget” należy do rodziny mega-marki ibis. Ibis Styles to barwna, kojarząca się z pozytywnym myśleniem i nowoczesnością marka oferująca produkt typu „all inclusive”. Każdy hotel jest inny i unikalny, ale wszystkie oferują ten sam komfort, a w cenę pokoju wliczone są śniadania w formie bufetu i WiFi. Hotele tej sieci to idealne rozwiązanie dla gości poszukujących urozmaicenia, ceniących współczesny wystrój wnętrz i przystępne ceny.

Obecnie w 22 krajach działają 233 hotele tej marki (ponad 21 tys. pokoi).

INK

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram