Orbis - kolejny hotel Mercure we franczyzie

Autor: Redakcja
Data dodania: 22 listopada 2013
Kategoria:

Hotel DosłońceGrupa Hotelowa Orbis powiększy sieć o następny hotel Mercure we franczyzie - Dosłońce Conference & SPA. Hotel leży ok. 50 km od Krakowa, w pobliżu Racławic.

Dosłońce Conference & Spa dysponuje 67 pokojami i apartamentami, salami konferencyjnymi (550 m2), restauracją, barem oraz centrum SPA & Wellness z basenem i jacuzzi. Goście mogą skorzystać z pola do nauki gry w golfa, kortu tenisowego, rowerów i jazdy konnej.

Hotel zostanie włączony do systemu rezerwacji 1 lutego 2014, wtedy też rozpocznie działalność pod marką Accor.

Mercure jest marką 746 hoteli klasy średniej. Każdy z hoteli Mercure jest inny, położone są w centrum miast, nad morzem lub w górach, witają gości w 51 krajach na całym świecie.

Grupa Hotelowa Orbis to największa sieć hoteli w Polsce. Zarządza 60 obiektami w 28 miastach w Polsce i 2 hotelami na Litwie. Oferuje 11 500 pokoi. Hotele działają pod markami Sofitel, Novotel, Mercure, ibis, ibis Styles i ibis budget, a także Orbis Hotels. Rozpoznawalne na świecie marki gwarantują jakość usług o zróżnicowanym standardzie, od luksusowych hoteli 5-gwiazdkowych, po ekonomiczne 1-gwiazdkowe.

Partnerem strategicznym Orbisu jest firma Accor, wiodący na świecie operator hotelowy i lider rynku europejskiego, jest obecny w 92 krajach, w których dysponuje ponad 3500 hotelami z 440 tys. pokoi. Szerokie portfolio marek hotelowych Accor - Sofitel, Pullman, MGallery, Grand Mercure, Novotel, Suite Novotel, Mercure, Adagio, ibis, ibis Styles, ibis budget, hotelF1 - gwarantuje zróżnicowaną ofertę usług i produktów od luksusowych po ekonomiczne. Accor zatrudnia ponad 160 tys. pracowników na całym świecie, oferuje swoim klientom i partnerom blisko 45 lat wiedzy i doświadczenia.

KB

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 30 listopada 2022
Polacy chcą żyć zdrowo, przedsiębiorcy mogą na tym zarobić
Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram