OneOffice Netii dla małych i średnich firm

Autor: Redakcja
Data dodania: 11 czerwca 2008
Kategoria:

Od dziś małe i średnie firmy mogą korzystać z rozwiązań telekomunikacyjnych dostępnych do niedawna tylko dla korporacji. Korzystając z doświadczeń na rynku biznesowym Netia SA wprowadza OneOffice – całkowicie nowy pakiet usług skrojony do potrzeb start-upów oraz małych i średnich firm.

 

Istotą OneOffice jest dostarczenie startującym oraz małym i średnim firmom kompleksowej usługi telekomunikacyjnej, która obejmuje:

- telefon z praktycznie nieograniczoną liczbą połączeń lokalnych i międzymiastowych,
- szybki Internet,
- zapasową linię głosową,
- usługi hostingowe, umożliwiające założenie własnej strony internetowej poczty, oraz
- pakiet bezpieczeństwa, chroniący komunikację przed zagrożeniami z Internetu.

Wszystkie usługi Netia dostarcza w ramach jednej umowy i jednej faktury. Dodatkowo oferuje swoim klientom darmowe połączenia pomiędzy numerami firmowymi i pomiędzy wszystkimi podmiotami, które zakupiły usługę oraz korzyści skali wynikające z zakupu kilku usług u jednego dostawcy.
„Oferta Netii wpisuje się w trendy na rynku telekomunikacyjnym. Rośnie liczba linii stacjonarnych zamawianych przez firmy, pomimo spadku liczby abonentów prywatnych. Z obserwacji Netii wynika, że posiadanie linii stacjonarnej uwiarygodnia prowadzoną działalność i taki telefon jest ciągle podstawową formą kontaktu dla klientów. – podkreśla Mirosław Godlewski, prezes zarządu Netii – Telefonia stacjonarna jest wciąż relatywnie najtańszym narzędziem komunikacji w biznesie, a w pierwszym okresie działalności firmy każda oszczędność jest niezwykle ważna”.

W ramach oferty klient otrzymuje od Netii urządzenie z funkcją tworzenia sieci bezprzewodowej, do którego może bezpośrednio podłączyć komputery (lub urządzenia do rozdzielania sygnału) oraz do 10 telefonów z własnymi numerami. Dodatkowo w niedalekiej przyszłości oferta zostanie uzupełniona o kolejne komponenty (np. telefonię komórkową, transmisję danych), dzięki czemu klienci Netii uzyskają skalowalny i najbardziej kompleksowy system komunikacji firmy.

Pakiet OneOffice można nabyć już od 189,00PLN netto i zamawiać w punktach sprzedaży Netii oraz poprzez infolinię i serwis internetowy.

Źródło: PR News
11 czerwca 2008 r.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram