Olimp zawita do Galerii Warmińskiej

Autor: Redakcja
Kategoria:
Galeria Warmińska

Grupa Gastromall, właściciel sieci restauracji z jedzeniem na wagę Olimp podpisała właśnie umowę na najem powierzchni w budowanej dopiero Galerii Warmińskiej w Olsztynie.

Lokal ruszy w październiku 2014 i będzie miał powierzchnię 100 m2. Gastromall wprowadza restauracje Olimp przede wszystkim do centrów handlowych. Koncept polega na sprzedawaniu jedzenia na wagę w stałej cenie. Obecnie ma 17 punktów, w tym 6 franczyzowych. Poszukuje kolejnych franczyzobiorców, w roku 2014 otworzy przynajmniej 4 nowe punkty w całym kraju. Grupa pracuje także nad kolejnymi konceptami gastronomicznymi - lodziarniami Lovit (35 smaków tradycyjnie wytwarzanych lodów) i kawiarnio-lodziarniami Point Frappe.

Galeria Warmińska będzie największym kompleksem wielofunkcyjnym w Olsztynie, jej powierzchnia ponad 116 tys. m2. Znajdzie się na niej między innymi 170 sklepów i punktów usługowych, kawiarnie i restauracje, kręgielnia, klub fitness, kino i amfiteatr i parking na 1200 aut. Otwarcie nastąpi w październiku 2014 roku.

 

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram