Olimp wchodzi do nowych miast

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Olimp
Popularna sieć restauracyjna wchodzi na rynki kolejnych miast.

Popularna sieć restauracyjna wchodzi na rynki kolejnych miast. W czerwcu tego roku otworzy swój pierwszy lokal w Gorzowie Wielkopolskim.

Grupa Gastromall podpisała umowę najmu w Galerii Handlowej Askana w Gorzowie Wielkopolskim. Restauracja Olimp o powierzchni 110 m² zostanie otwarta w czerwcu tego roku. Będzie pierwszym lokalem grupy w tym mieście.

Sieć restauracji Olimp liczy obecnie 60 lokali własnych i franczyzowych i jest największym w Polsce i najszybciej rozwijającym się konceptem samoobsługowym z jedzeniem w ujednoliconej cenie za 100 g.

W najbliższych tygodniach planowane są kolejne otwarcia - w Łodzi oraz w Warszawie – mówi nam Izabela Domaradzka, koordynator projektów w Grupie Gastromall.

Zwraca też uwagę na to, że obecnie coraz więcej lokali sprzedaje posiłki na wagę, lecz sam pomysł nie wystarczy. Dopiero lokalizacja, menu i dbałość o szczegóły są gwarancją sukcesu. Grupa Gastromall stworzyła system, który pozwala na zwrot z inwestycji w ciągu dwóch lat. Gwarancja wiarygodności firmy wśród zarządców centrów handlowych pomaga w szybkim tempie rozpocząć biznes w tego typu obiektach, co jest praktycznie nie możliwe w przypadku firm bez pozycji na tym rynku.

Najlepszą naszą rekomendacją jest fakt, że większość franczyzobiorców po kilku miesiącach działalności otwiera kolejne lokale – dodaje Izabela Domaradzka.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram