Olimp nie zwalnia tempa rozwoju

Autor: Redakcja
Data dodania: 20 lutego 2016
Kategoria:
Foto: Olimp
Trzecia restauracja Olimp w Poznaniu.

Sieć restauracji z jedzeniem na wagę pod koniec marca br. otworzy kolejny, już 3 lokal w Poznaniu.

Grupa Gastromall podpisała umowę na wynajem lokalu pod nową restaurację w poznańskiej Galerii Panorama, gdzie trwają prace nad adaptacją lokalu. Obecnie z sukcesem działają restauracje Olimp w Poznań City Center oraz w Centrum Handlowym Plaza. Nowa restauracja będzie zarządzana przez franczyzobiorcę. Sieć restauracji Olimp to najbardziej rozpoznawalny w Polsce koncept samoobsługowy z jedzeniem w ujednoliconej cenie za 100 g.

Jak powiedziała nam koordynator projektów w Grupie Gastromall Izabella Domaradzka, w styczniu liczba lokali Olimp wzrosła do 44. Pierwszy raz w historii marki liczba lokali franczyzowych i własnych jest taka sama.

W pierwszych tygodniach tego roku firma otworzyła 3 nowe lokale (Olimp New City, Olimp Quattro, Olimp KPT). Grupa Gastromall planuje, że w tym roku sieć Olim powiększy się o około 11 nowych lokali.

Olimp to nie jedyna marka Grupy Gastromall. Do portfolio firmy należą też Companeros i Lovit. Grupa rozpoczęła także prace koncepcyjne nad marką własną produktów. Rozszerzenie działalności spółki odbywa się w ramach inicjatywy Krakowski Klaster Gastronomiczny.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 30 listopada 2022
Polacy chcą żyć zdrowo, przedsiębiorcy mogą na tym zarobić
Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram