Olimp na kolejnym food courcie

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Olimp
Podpisana została umowa najmu z siecią restauracji Olimp, która zajmie powierzchnię blisko 75 m².

Sieć restauracji z jedzeniem nam wagę dołączyła do grona najemców ETC Swarzędz.

Podpisana została umowa najmu z siecią restauracji Olimp, która zajmie powierzchnię blisko 75 m². Otwarcie centrum po modernizacji planowane jest na III kwartał 2017 tego roku. Łączna powierzchnia lokali gastronomicznych w ETC Swarzędz wyniesie blisko 1 150 m², a w jej skład, oprócz restauracji Olimp, wejdzie m.in. włoska restauracja Don Lucci, lodziarnia Zielona Budka i KFC.

Olimp to szybko rosnąca sieć lokali z jedzeniem na wagę w ujednoliconej cenie za 100 g. Pod koniec kwietnia tego roku pod tym szyldem działało 60 lokali własnych i franczyzowych. W najbliższym czasie planowane jest otwarcie lokalu w Galerii Handlowej Askana w Gorzowie Wielkopolskim – będzie to pierwsza restauracja Olimp w tym mieście.

Izabela Domaradzka, koordynator projektów w Grupie Gastromall do której należy sieć Olimp zaznacza, że obecnie coraz więcej lokali sprzedaje posiłki na wagę, lecz sam pomysł nie wystarczy. Grupa Gastromall stworzyła system, który pozwala na zwrot z inwestycji w ciągu dwóch lat.

Z kolei gwarancja wiarygodności firmy wśród zarządców centrów handlowych pomaga w szybkim tempie rozpocząć biznes w tego typu obiektach, co jest praktycznie nie możliwe w przypadku firm bez pozycji na tym rynku.

Jak podkreśla Izabela Domaradzka, najlepszą rekomendacją jest fakt, że większość franczyzobiorców po kilku miesiącach działalności otwiera kolejne lokale.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram