Olimp i Lovit w krakowskiej Serenadzie

Autor: Redakcja
Kategoria:

GastromallGrupa Gastromall otworzy dwa nowe lokale w budowanej jeszcze galerii handlowej Serenada w Krakowie. Będą to samoobsługowa restauracja Olimp i lodziarnia Lovit.

Powierzchnia przyszłej restauracji to 90 m2, miejsca dla gości znajdą się na wspólnym food courcie. Na terenie Serenady powstanie także firmowa lodziarnia z lodami produkowanymi przez Grupę pod brandem LOVIT. Obejmie powierzchnię 45 m2, będzie to lokal własny ze stolikami oraz bogatą ofertą smakową lodów, deserów lodowych, gofrów, mrożonych jogurtów oraz doskonałej włoskiej kawy. Oba lokale będą własnością sieci Gastromall, ale w tych dwóch konceptach firma pokłada największe nadzieje na rozwój w formacie franczyzowym.

Serenada jest budowana między ulicami Bora-Komorowskiego a Dobrego Pasterza, jej otwarcie jest planowane jest na 2015 r.

Restauracje Olimp to sieć serwująca posiłki w samoobsługowym systemie sprzedaży na wagę w stałej cenie za 100 g jedzenia. Grupa posiada 17 punktów gastronomicznych pod marką Olimp w galeriach handlowych oraz w centrach biurowych w całym kraju. Marka Lovit należąca do Grupy Gastromall oferuje lody rzemieślnicze w ponad 35 smakach. Sezonowo do oferty wprowadzane są smaki eksperymentalne oraz krótkie, limitowane serie smakowe (lody na bazie soku z marchewki, o smaku najpopularniejszych koktajli i drinków, korzenne ciasteczka, miodowe, szarlotkowe).

Grupa Gastromall to właściciel 4 marek gastronomicznych, oprócz Olimpu i Lovitu zarządza również restauracjami Restauracje Cesare Ristorante oraz kawiarnio - lodziarniami Point Frappe. Grupa nieustająco poszukuje Franczyzobiorców na terenie całego kraju. Kolejne umowy z zarządcami centrów handlowych i biurowych są w ostatnich fazach negocjacji.

KB

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram